آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ , Thursday 24 May 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 61919
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  انتقاد پدر «بهادر مولایی» از بی‌توجهی مسئولان:

  مسئولان هیچ‌گونه امکانات درمانی برای بهادر در نظر نگرفتند

  پدر قهرمان وزنه‌برداری کشورمان گفت: مسئولان هیچ‌گونه امکانات درمانی برای بهادر در نظر نگرفتند و از آنجا که بخشی از درمانش باید در تهران صورت گیرد هیچ مسئولی برای پیگیری معرفی نشده است.

  آوای شمال/ نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر و جمعی از ورزشکاران این شهرستان از بهادر مولایی قهرمان وزنه‌برداری جهان که در ماه اخیر بر اثر سانحه تصادف مصدوم شد، دیدار کردند.

  در این دیدار پدر بهادر مولایی از وضعیت نامطلوب درمان، نداشتن امکانات مادی، بی‌توجهی فدراسیون و مسئولان کشوری نسبت به شرایط روحی و جسمی بهادر انتقاد کرد و افزود: جای بسی تاسف است که از زمان بروز حادثه تاکنون به‌جز مسئولان شهرستان هیچ یک از مسئولان استانی و کشوری از وضعیت سلامتی بهادر جویا نشدند.

  حمید مولایی تصریح کرد: مسئولان هیچ‌گونه امکانات درمانی برای بهادر در نظر نگرفتند و از آنجا که بخشی از درمانش باید در تهران صورت گیرد هیچ مسئولی برای پیگیری معرفی نشده است.

  وی از تلاش ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر و همه ورزشکاران و ورزش‌دوستان شهرستان و پزشکان معالج بهادر تقدیر و تشکر کرد.

  ولی‌الله نانواکناری نیز در این دیدار گفت: مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر موظف است به تمام مشکلات پزشکی بهادر رسیدگی کرده و هر تصمیم پزشکی که موجب تسریع در درمان وی شود، تلاش کند.

  وی خاطرنشان کرد: مسئولان استانی و کشوری موظف هستند تمام امکانات درمانی بهادر را فراهم کرده و امکان درمان وی را در تهران و استان مهیا کنند.

  نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در پایان در پاسخ به انتقاد بهادر از بی‌توجهی مسئولان، مشکلات مادی و نداشتن حقوق ثابت گفت: طبق دستور هیأت دولت تمامی قهرمانان آسیایی و جهانی در دستگاه‌های دولتی استخدام می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات