آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ , Friday 16 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 61877
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر همچنان ادامه دارد/ دست و پا زدن آمریکایی‌ها و سعودی‌ها در حلب

  امام جمعه محمودآباد گفت: در عرصه منطقه‌ای تحولات یمن، شدت عمل، قساوت و سنگدلی حکام سعودی و هم‌پیمانانش در کشتار مردم بی‌گناه در مقابل سکوت مرگبار سازمان‌های جهانی و مدعیان حقوق بشر ادامه دارد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی ظهر امروز در خطبه‎های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالگرد ورود آزادگان سرافراز به کشور اظهار کرد: آزادگان به‌عنوان یک ضلع این نبرد مقدس در شکست روحیه دشمن و انتقال خط مقاومت و جوانمردی حتی در اسارت بالاترین و مهم‌ترین نقش را ایفا کردند و بعد از سال‌های اسارت به‌عنوان مجموعه‌ای بزرگ، توانمند، صبور، مقاوم و مدافع ارزش‌های انقلابی و دینی به نظام اسلامی تحویل شدند.

  وی افزود: امروزه در جمع‌بندی کلی حدود ۴۰ هزار آزاده سرافراز با پختگی، تجربه و تحصیلات مناسب به‌عنوان سرمایه بزرگ انسانی در اختیار گرفته که همواره مشعلی برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های دفاع مقدس بوده‌اند که از همین جا به روان شهدا و متوفیان آزاده درود فرستاده و برای جانبازان و آزادگان آرزوی سلامتی و توفیق داریم.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به یاد و خاطره شهدای حماسه پاوه و پیروزی قهرمانانه حزب‌الله لبنان بر ارتش سر تا پا مسلح اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ که روز مقاومت نام گرفت، ادامه داد: مقاومتی که در مقطع فعلی شبکه‌ای مقدس و امیدبخش در جهان اسلام تبدیل شد و قریب به اتفاق دست‌اندازی‌های دشمنان اسلام ناب با ایستادگی و دلاورمردی‌های یاران مقاومت به صخره‌ای پولادین برخورد کرده و جریان امیدبخش مقاومت با گستردگی جهانی کابوسی برای جهانخواران و دشمنان اسلام مبدل شده که این فرهنگ وحیانی سرانجام تاریخ را به‎نام مظلومان تغییر می‌دهد.

  موسوی در مورد تحولات منطقه‌ای در یمن و سوریه تصریح کرد: در عرصه منطقه‌ای تحولات یمن، شدت عمل، قساوت و سنگدلی حکام سعودی و هم‌پیمانانش در کشتار مردم بی‌گناه در مقابل سکوت مرگبار سازمان‌های جهانی و مدعیان حقوق بشر ادامه دارد.

  وی بیان کرد: دست و پا زدن آمریکایی‌ها، سعودی‌ها و سازمان ملل برای پیدا کردن راه نجاتی برای شکستن محاصره حلب نشان از حساس بودن برنامه عملیاتی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در تار و مار کردن تروریست‌ها و فشار به حلقوم تکفیری‎ها و حامیان آنها بوده که امید است با پایداری سوری‌ها و جان برکفان مقاومت ضربه کاری تمام‌کننده بر تکفیری‌ها وارد شود.

  خطیب جمعه محمودآباد در مورد تحولات بحرین گفت: رژیم وابسته آل خلیفه این روزها دست به اقدامات خطرناکی زده و بعد از لغو تابعیت رهبر دینی و معنوی مردم بحرین آیت‌الله عیسی قاسم به دستگیری علما و روحانیون مبارز دست زده است که این اقدامات هتاکانه نشان از افول عقل سیاسی و حکومت‌داری آنها داشته و باید بدانند با یک ملت و اکثریت مذهبی نمی‌توان با این برنامه‌های بی‌معنی مقابله کرد.

   


  نظرات