آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6165
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اختصاصی از استرالیا/ صحبت های سرمربی عراق درباره ایران

  آوای شمال/ سرمربی تیم ملی فوتبال عراق در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه برابر کره جنوبی گفت ایرانی ها پس از حذف از مسابقات به دنبال توجیه شکست خود مقابل عراق بودند. به گزارش اختصاصی خبرنگار وبسایت نود از استرالیا، راضی شنیشل سرمربی تیم ملی فوتبال عراق پس از شکست دو بر صفر تیمش در […]

  آوای شمال/ سرمربی تیم ملی فوتبال عراق در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه برابر کره جنوبی گفت ایرانی ها پس از حذف از مسابقات به دنبال توجیه شکست خود مقابل عراق بودند.

  به گزارش اختصاصی خبرنگار وبسایت نود از استرالیا، راضی شنیشل سرمربی تیم ملی فوتبال عراق پس از شکست دو بر صفر تیمش در مرحله نیمه پایانی جام ملت های آسیا و حذف از این رقابت ها گفت: ایرانی ها دست روی مساله اشتباهی گذاشته بودند تا باختشان مقابل عراق را توجیه کنند.

  وی در خصوص شکست این تیم برابر کره جنوبی ادامه داد: به نظرم فرصت استراحت و ریکاوری برای تیم ما کم بود. عراق از کره ضعیف تر بود و شکست عراق از کره مشخص بود اما ما هم موقعیت هایی داشتیم که به گل تبدیل نشد.

  شنیشل با اشاره به اینکه عراق امارات کره و استرالیا قدرت های برتر فوتبال آسیا هستند تاکید کرد: رنکینگ برترین تیم های فوتبال آسیا باید تغییر کند. البته تیم های شرق آسیا مثل کره و ژاپن و استرالیا تیمهای قدرتمندی هستند.

  وی تاکید کرد: تیمهای غرب آسیا ضعیف تر هستند اما حضور دو تیم از غرب آسیا نشان می دهد که فوتبال در غرب آسیا در حال پیشرفت است.

  خبرنگار وبسایت نود از سرمربی عراق پرسید “آیا غیبت جاسم کرار و نشاط اکرم به عراق ضربه نزد؟”  که وی پاسخ داد: ما باید به آینده نگاه کنیم و بازیکنان جوان را دعوت کنیم. آنها در دوره های قبل جام ملتها بوده اند و حالا نوبت جوانهاست.

  شنیشل درباره حواشی شکایت ایران از دوپینگ علا عبدالزاهرا بازیکن این تیم گفت:  ایرانی ها دست روی مساله اشتباهی گذاشته بودند که باختشان مقابل عراق را توجیه کنند.

  برچسب ها :

  نظرات