آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ , Friday 16 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 61547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد عنوان کرد

  بهره‌برداری از ۴ پروژه بخش درمان در محمودآباد تا پایان امسال

  فرماندار محمودآباد گفت: در حوزه بهداشت و درمان کلید چهار طرح با اعتبار 33 میلیارد ریالی زده شد و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور امروز در نشست فعالان عرصه بهداشت و سلامت شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت بهداشت و درمان از نگاه دولت، اظهار کرد: توجه به سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این راستا دولت در این شهرستان اقدامات شایسته‌ای انجام داده است.

  وی با بیان اینکه طی سال گذشته دو پروژه عمرانی با تأمین اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان در حوزه بهداشت و درمان به بهره‌برداری رسید، افزود: همزمان با بهره‌برداری این دو پروژه، کلید چهار طرح دیگر با اعتبار ۳۳ میلیارد ریالی زده شد و در سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

  فرماندار محمودآباد تصریح کرد: از زمان آغاز به‌کار دولت تدبیر و امید ۱۳ طرح عمرانی در قالب احداث مرکز و خانه بهداشت و درمان، کلینیک تخصصی، ساخت و تجهیز پایگاه بهداشتی و بازسازی و تجهیز مرکز بهداشت و درمان اجرایی شده است.

  یوسف پور اقدامات دولت در حوزه بهداشت و درمان را شایسته دانست و گفت: در حال حاضر هنگامی که مردم به بیمارستان مراجعه می‌کنند، سه الی ۶ درصد هزینه درمان را پرداخت می‌کنند و به جز رنج درمان دغدغه پرداخت هزینه ندارند.

  این مسئول بیان داشت: هدف دولت کاهش هزینه بیماران و بالا بردن کیفیت ارائه خدمات به مردم است و در این راستا در شهرستان محمودآباد اقدامات خوبی در سال‌جاری نیز در حال انجام است.

  وی در پایان گفت: دولت با اجرای طرح تحول سلامت در سال‌های اخیر اقدام خوبی را آغاز کرده و این حرکت اقدامی زیربنایی برای حل مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان است.

   


  نظرات