آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ , Thursday 24 May 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 61423
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  مازندران در راه المپیک - 18

  «پلنگ جویبار» به المپیک می‌رود

  کادر فنی تیم‌ ملی کشتی‌آزاد پس ازکش و قوس‌های فراوان رضا‌یزدانی را به عنوان ملی پوش المپیکی وزن 97 کیلوگرم معرفی کرد.

  آوای شمال/ کادر فنی تیم‌ ملی کشتی‌ آزاد در بیانیه‌ای رضا‌ یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو معرفی کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  همانطور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور و کشتی در جریان هستند، رضا‌ یزدانی چند روز پیش از رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی و در آخرین تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت ‌از ناحیه پا شد.

  پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی نسبت به توانایی‌های فنی و تجربه رضا‌ یزدانی، علاوه بر پیگیری‌ دقیق روند درمانی وی، برنامه‌های تمرینی مجزا و متناسبی نیز، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.

  در نهایت با بررسی نهایی وضعیت رضا‌یزدانی در جلسه مورخ ۱۳ مرداد ماه، شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، با تأکید اعضای محترم شورای فنی و از سوی دیگر رضایت نسبی کادر فنی از وضعیت‌ جسمانی، تلاش و انگیزه بالای این قهرمان‌ ملی کشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا‌ یزدانی به عنوان نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی‌ آزاد در این رقابت‌ها معرفی می‌شود.

  کادر فنی در پایان بیانیه خود آورده است: در هرحال کادر فنی فارغ از نتیجه‌ای که فدراسیون پزشکی ورزشی، بنا به وظیفه تخصصی خود پس از تشکیل کمیته ویژه اعلام خواهد کرد، به رضا یزدانی اعتماد می‌کند. امیدواریم وی با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش کند و با کسب بهترین نتایج، خاطرات تلخ مردم عزیزمان در این وزن، در المپیک ۲۰۱۲ لندن به فراموشی سپرده شود.

  در پایان بر ارزشمندی رفتار جوان آینده‌دار کشورمان امیر محمدی، در ادای احترام به پیشکسوت خود در این وزن و درک شرایط خاص رضا‌ یزدانی و همراهی برادرانه با وی، برای حضور در المپیک ارج می‌نهیم.

  برچسب ها :

  نظرات