آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6141
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  جامعه دانشگاهی پیام رهبر انقلاب را به جوانان غرب منتقل کند

  آوای شمال/ محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه نامه حضرت آیت الله خامنه ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی بسیار کار ارزشمندی بود، اظهار داشت: ما در جهت‌گیری انقلاب اسلامی هم شاهد بودیم که جوانان نقش آفرین بودند و امروز هم در داخل کشور بیشتر مخاطبان […]

  آوای شمال/ محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه نامه حضرت آیت الله خامنه ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی بسیار کار ارزشمندی بود، اظهار داشت: ما در جهت‌گیری انقلاب اسلامی هم شاهد بودیم که جوانان نقش آفرین بودند و امروز هم در داخل کشور بیشتر مخاطبان رهبر انقلاب و بزرگان، جوانان هستند.

  وی افزود: ایشان در این نامه جوانان جوامع غربی را مورد خطاب قرار دادند تا آنها به صورت مستقیم به اسلام مراجعه و جریان اسلام را از طریق مراجع اصلی دریافت کنند. البته ایشان از بزرگان جوامع غربی ناامید نیستند ولی ان‌شالله از طریق جوانان بر روی بزرگان کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی تاثیرگذار خواهند بود.

  عارف همچنین با اشاره به وظیفه دانشگاهیان و قشر نخبه جامعه در تحقق و پیگیری رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: به نظرم جامعه دانشگاهی و آموزش عالی باید در تعاملات علمی و فرهنگی که با دنیای غرب دارد، بتواند رهنمودها و هدایت‌های رهبر انقلاب را به جوانان و مردم کشورهای غربی منتقل کند و این مساله را بطور جدی در دستور کار خود قرار دهد.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه به نظر می‌رسد رویکرد جوانان و نسل جوان غرب به سمت ایران بیشتر شده است، اظهار داشت: امیدواریم با پیام رهبر انقلاب فضای خوبی ایجاد شود تا رفت و آمدها و تعاملات بیشتری بین جوانان دو طرف داشته باشیم و بتوانیم پیام ایشان و همچنین اسلام راستین را به گوش جوانان غرب برسانیم.

  برچسب ها :

  نظرات