آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ , Friday 16 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 61304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با حضور قهرمانان کشور؛

  مسابقات بیلیارد مردان و زنان کشور در محمودآباد برگزار می‌شود

  مسابقات بیلیارد مردان و زنان قهرمانی رنکینگ کشور به میزبانی شهرستان محمودآباد از 24 مردادماه در مجموعه ورزشی راه‌چوبی برگزار می‌شود.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای‌شمال، بیست‌ویکمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری آقایان جام خزر در رشته پاکت بیلیارد(تن‌بال) به میزبانی شهرستان محمودآباد از تاریخ ۲۴ لغایت ۳۰ مردادماه برگزار می‌شود.
  این مسابقات در رشته تن‌بال آقایان و در رده سنی آزاد به صورت انفرادی برگزار و نفرات شرکت‌کننده دارای امتیاز هستند و نتایج بدست آمده در این مسابقات در رنکینگ کشوری رشته پاکت بیلیارد محاسبه و نفرات برتر با نظر کمیته فنی فدراسیون به اردوهای تیم ملی معرفی می‌شوند.
  مسابقات تن‌بال در مرحله اول به صورت دو حذفی و پس از صعود نفرات، به صورت تک حذفی برگزار می‌شود و جایزه نقدی ۵۰میلیون ریالی برای نفرات اول تا هشتم در نظر گرفته می‌شود.
  قرعه‌کشی مسابقات تن‌بال ساعت ۱۵ امروز ۲۰ مرداد ۹۵ در فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس انجام می‌شود.

  این مسابقات به مدت ۶ روز ازساعت ۹ صبح یکشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ در باشگاه بیلیارد مجموعه راه‌چوبی آغاز و در روز جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ به پایان می‌رسد.
  همچنین چهاردهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری بانوان در رشته پاکت بیلیارد (ایت‌بال) ۳۰ مردادماه تا ۲ شهریورماه به میزبانی شهرستان محمودآباد در باشگاه بیلیارد مجموعه راه چوبی برگزار می‌شود.  
  مسابقات بانوان در رشته ایت‌بال، در رده سنی آزاد و به صورت انفرادی برگزار می‌شود.
  نفرات شرکت کننده دارای امتیاز می‌باشند و نتایج بدست آمده در این مسابقات در رنکینگ کشوری رشته پاکت بیلیارد محاسبه و نفرات برتر رنکینگ به اردو‌های تیم ملی معرفی می‌گردند.
  بر اساس تعداد شرکت کنندگان، مدال و جوایز نقدی  به مبلغ ۱۰میلیون ریال به ترتیب به نفرات اول تا سوم این مسابقات اهداء می‌شود.
  مسابقات ایت‌بال در بخش بانوان به صورت دوره‌ای برگزار و پس از صعود نفرات، بصورت تک‌حذفی ادامه پیدا می‌کند.
  قرعه کشی مسابقات ایت‌بال بانوان ساعت ۱۵ روز چهار شنبه ۲۷ مرداد ۹۵ در فدراسیون بولینگ،بیلیارد و بولس انجام می‌شود و این مسابقات نیز به مدت ۴ روز از ساعت ۹ صبح شنبه ۳۰ مرداد ۹۵ آغاز و در روز سه‌شنبه  ۲ شهریور ۹۵ به پایان می‌رسد.


  نظرات