آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6092
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  آلزایمر فیسبوکی مسئولان درباره نامه رهبری

  آوای شمال/ چند روز پیش مقام معظم رهبری در نامه‌ای خطاب به جوانان غربی از آنها خواست تا خود به دنبال شناخت اسلام رفته و به جنجال های رسانه های غربی توجهی نداشته باشند. پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی بسیار پر محتوا بوده و واکنش های زیادی را در رسانه‌های غربی به […]

  آوای شمال/ چند روز پیش مقام معظم رهبری در نامه‌ای خطاب به جوانان غربی از آنها خواست تا خود به دنبال شناخت اسلام رفته و به جنجال های رسانه های غربی توجهی نداشته باشند.

  پیام مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی بسیار پر محتوا بوده و واکنش های زیادی را در رسانه‌های غربی به دنبال داشته است.

  یادداشت ها و تحلیلهای زیادی پس از انتشار این خبر از سوی رسانه‌های خارجی بر روی این پیام نوشته شد که حاکی از اهمیت این پیام برای غرب بود.

  برخی از مسئولان که تمامی اطلاعات و مسائل مربوط به خود را در فضای مجازی و به ویژه در فیس بوک خود قرار می‌دهند به پیام مقام معظم رهبری به جوانان غربی نپرداخته اند؛ این در حالی است که این نامه در شرایطی که اسلام‌هراسی در صدر کار دشمنان اسلام قرار گرفته کاری بسیار هوشمندانه بود.

  این مسئولین که همواره از طریق اطلاع‌رسانی در فیسبوک خود هزاران لایک را نصیب پست های خود می‌کردند، در قبال پیام مقام معظم رهبری سکوت کرده و حتی جملاتی از آن را هم منتشر نکرده‌اند.

  اگرچه همچنان استفاده مسئولان از فیس بوک و شبکه های اجتماعی بیگانه مورد تأیید نیست؛ اما این انتظار را می توانستیم داشته باشیم که مسئولان کشور به ویژه افرادی که در سیاست خارجی کشور نقش هایی دارند، با انتشار این پیام به اطلاع‌رسانی در این خصوص کمک کنند.

  در حالی که اکنون جهان اسلام با توطئه های مختلفی از سوی جوامع مختلف مورد هجمه قرار گرفته و موج جدید اسلام هراسی در دنیا به وجود آمده است پیام رهبری، موضع صریحی است که اگر به خوبی درک شود می تواند جامعه مسلمانان را از دست دست این موج اسلام هراسی نجات دهد.

  برچسب ها :

  نظرات