آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6046
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حمله بی شرمانه به اسطوره فوتبال به خاطر دفاع از حق

  آوای شمال/ اریک کانتونا شماره هفت افسانه ای تاریخ باشگاه منچستریونایتد به دلیل حمایت از مسلمانانی که این روزها با اتهامات زیادی روبرو هستند و همچنین تقبیح کاریکاتورهای نشریه مبتذل شارلی ابدو مورد شدیدترین حملات قرار گرفته است. حمایت او از مسلمانان باعث شده رسانه های مختلف حملات بی شرمانه ای به کانتونا داشته باشند […]

  آوای شمال/ اریک کانتونا شماره هفت افسانه ای تاریخ باشگاه منچستریونایتد به دلیل حمایت از مسلمانانی که این روزها با اتهامات زیادی روبرو هستند و همچنین تقبیح کاریکاتورهای نشریه مبتذل شارلی ابدو مورد شدیدترین حملات قرار گرفته است.

  حمایت او از مسلمانان باعث شده رسانه های مختلف حملات بی شرمانه ای به کانتونا داشته باشند و وی را مسخره کنند و به او اتهامات گوناگون بزنند.

  کانتونایی که دیروز پادشاه رسانه های بریتانیایی بود اکنون یک “دلقک” است. رسانه هایی که کانتونا را زمانی اسطوره و محبوب می نامیدند امروز او را با یک “میمون” مقایسه می کنند.

  کانتونا که ۲۰ سال پیش با لگد زدن به یکی از تماشاگران کریستال پالاس خبرساز شده بود و رسانه ها همان صحنه لگدزدنش را نشانی بر اسطوره بودن او می دانستند اکنون با استناد به همان لگد کانتونا را فردی “بی تمدن” ، “وحشی” و “غیرقابل کنترل” توصیف می کنند و دلیلش چیزی نیست جز حمایت از مسلمانان.

  همین رسانه ها که تا دیروز خبرهای حضور کانتونا در فیلم های مختلف را با آب و تاب گزارش می دادند امروز هنرپیشگی او بعد از وداعش با فوتبال را استهزا می کنند.

  روزگار برای کانتونا تغییر کرده است. اسطوره محبوب نشریات بریتانیا امروز تبدیل به ضد قهرمان آنها شده است و مشخص نیست این رویه تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

  کانتونا هم اکنون در پاریس زندگی می کند و همچنان مشغول بازی در فیلم های مختلف است.

  برچسب ها :

  نظرات