آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 60128
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام‌جمعه محمودآباد:

  تریبون نماز جمعه تریبون مطالبه‌گری مردم از مسؤولین است/ از مدیران و عملکرد آن‌ها حمایت می‌کنم

  امام جمعه محمودآباد گفت: امام جمعه به عنوان شعاعی از نقش رهبری نظام در کل کشور است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی امام‌جمعه محمودآباد، نماز جمعه را به عنوان یک سنگر و امام‌جمعه را به عنوان فرد منصوب شده از رهبری نظام دانست و گفت: اولین فرمان امام دستور تشکیل و اقامه نماز جمعه بوده است و در صورت بسیج بودن همه امکانات، مساعدت و همکاری همه جایگاه‌های حکومتی می‌تواند با مجموعه‌ای توانمند در مدیریت عمومی یک جامعه و تعقیب نیازمندی‌ها و مطالبات جامعه تبدیل گردد.

  وی افزود: جایگاه نماز جمعه و امامت جمعه در تراز اول و اصلی قرار داشته است و در بسیج امکانات و ظرفیت‌ها برای مقاطع خاص انقلاب، این نماز جمعه کم‌نظیرترین نقش‌ها را ایفا و شعار این تاثیر برگرفته از شعار امت و ولایت جامعه می‌باشد.

  موسوی ادامه داد: کمال ضرورت بخشی این جایگاه همراهی و همیاری همه دستگاه‌ها به عنوان یک وظیفه حکومتی قانونی و ملی آن هم برای استفاده از این ظرفیت‌ها در اجرای دقیق‌تر و کامل اجرای یک نیاز واقعی و الزام‌آور می‌باشد.

  وی با تاکید بر اینکه امام جمعه به عنوان شعاعی از نقش رهبری نظام در کل کشور است، گفت: امام جمعه از مدیران و عملکرد آنها حمایت کرده و این پایبندی باید در همه مقاطع وجود داشته باشد، انتظار می‌رود مدیران در تقویت این جایگاه و اثر بخش کردن حضور مردمی گامی جدی‌تر و موثرتری بردارند.

  وی بیان کرد: کنترل اعتراضات مردمی و عملکرد دستگاه‌ها در هر سطحی قسمت عمده‌ای توسط امام جمعه بوده و در مسیر صحیح خود هدایت می‌شود و قسمت دیگر مربوط به مدیران محترم شهرستان است که باید برای خود تکلیفی در موضوع نماز جمعه فرض و به آن عمل نمایند.

  این مسؤول با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه تریبون مطالبه‌گری مردم از مسؤولین است گفت: اگر این مطالبه‌گری با ادبیات نیش‌دار به مخاطبین منتقل شود چه مسائل حادی در جامعه ایجاد می‌شود، هیچ‌کس امنیتی برای حضور در نماز جمعه نخواهد داشت.

  امام جمعه محمودآباد در بخش پایانی سخنانش گفت: به عنوان یک دین و وظیفه باید همگان برای رفع مشکلات این مردم و کم‌کردن نگرانی‌های مربوط به آنان اهتمام و از هر ظرفیتی برای مدیریت امور شهرستان استفاده کرده از شعار و ادعاهای روی کاغذ نوشته بر حذر و برای مسائل اقتصادی اجتماعی و فرهنگی با توان وارد کارزار شده و حق مردم را از مبادی استانی و ملی استیلا نمود.

  برچسب ها :

  نظرات