آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , Sunday 20 May 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 59705
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  کاربران ایرانی به صفحات چه کسانی در فضای مجاری حمله کرده اند+اینفوگرافی

  در چند هفته اخیر برخی کاربران ایرانی با هجوم به صفحات اینستاگرام چهره ها و شخصیت های معروف جهان وجهه نه چندان جالبی از خود بر جای گذاشتند.؛ در چند هفته اخیر با هجوم برخی کاربران فارسی زبان به صفحات اینستاگرام شخصیت های معروف تا حد بسیار زیادی وجهه مخاطبان ایرانی را مخدوش کردند. طبق اینفوگرافی زیر حمله به صفحه اینستاگرام "لیونل مسی" وجهه کاربران ایرانی را در آرژانتین خراب کرد. همینطور در کشور کلمبیا با حمله به پیج "شکیرا" در فرانسه حمله به فیسبوک "لوران فابیوس" درکشور صربستان با هجوم به صفحه "میلوراد ماژیچ" و در استرالیا با هجوم به صفحه "بنجامین ویلیامز" چهره ایرانیان مخدوش شده است. هجوم کاربران ایرانی به کشور بلاروس و با حمله به فیس بوک "ایهار برل"ادامه داشت و به صفحه تیم ملی ژاپن رسید. مجری تلویزیونی برزیل "فرناندالیما" و رئیس جمهور کرواسی نیز در امان نماندند. دختر اوباما صفحه اینستاگرامش را به خاطر کامنت های ایرانی پرایوت کرد. بازیکن والیبال ایتالیا "ایوان زایتسف" و در فرانسه "دیمیتری پایت" و"کارلوس کیروش" پرتغالی هم مورد حمله قرار گرفتند. کاربران ایرانی به صفحات چه کسانی در فضای مجاری حمله می کنند+اینفوگرافی

  آوای شمال/  در چند هفته اخیر با هجوم برخی کاربران فارسی زبان به صفحات اینستاگرام شخصیت های معروف تا حد بسیار زیادی وجهه مخاطبان ایرانی را مخدوش کردند. طبق اینفوگرافی زیر حمله به صفحه اینستاگرام “لیونل مسی” وجهه کاربران ایرانی را در آرژانتین خراب کرد.

  همینطور در کشور کلمبیا با حمله به پیج “شکیرا” در فرانسه حمله به فیسبوک “لوران فابیوس” درکشور صربستان با هجوم به صفحه “میلوراد ماژیچ” و در استرالیا با هجوم به صفحه “بنجامین ویلیامز” چهره ایرانیان مخدوش شده است.
  هجوم کاربران ایرانی به کشور بلاروس و با حمله به فیس بوک “ایهار برل”ادامه داشت و به صفحه تیم ملی ژاپن رسید.
  مجری تلویزیونی برزیل “فرناندالیما” و رئیس جمهور کرواسی نیز در امان نماندند. دختر اوباما صفحه اینستاگرامش را به خاطر کامنت های ایرانی پرایوت کرد.

  بازیکن والیبال ایتالیا “ایوان زایتسف” و در فرانسه “دیمیتری پایت” و”کارلوس کیروش” پرتغالی  هم مورد حمله قرار گرفتند.

  کاربران ایرانی به صفحات چه کسانی در فضای مجاری حمله می کنند+اینفوگرافی

  برچسب ها :

  نظرات