آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5892
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جرایم مهدی‌ هاشمی چند ده برابر رحیمی است

  آوای شمال/ حمید رسایی، نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با جرایم اقتصادی چهره‌های سیاسی که از پشتوانه قدرت و ثروت برخوردار هستند و یا منتصب به خانواده‌هایی هستند که آن خانواده‌ها از این ویژگی‌ها برخوردارند باعث اعتماد عمومی مردم به نظام می‌شود. وی همچنین گفت: بنابراین حکمی که […]

  آوای شمال/ حمید رسایی، نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با جرایم اقتصادی چهره‌های سیاسی که از پشتوانه قدرت و ثروت برخوردار هستند و یا منتصب به خانواده‌هایی هستند که آن خانواده‌ها از این ویژگی‌ها برخوردارند باعث اعتماد عمومی مردم به نظام می‌شود.

  وی همچنین گفت: بنابراین حکمی که قوه قضائیه در مورد معاون اول دولت دهم قابل ستایش است و نشان می‌دهد که دستگاه قضا می‌خواهد در افکار عمومی آن نگاهی که وجود دارد را بازسازی کند. یکی از فواید رفتار قوه قضائیه این است که مسئولین در نظام جمهوری اسلامی در برخورد با مفاسد قاطعیت دارند و این باعث سلامت نظام می‌شود.

  نماینده مردم تهران در مجلس همچنین افزود: یک فایده دیگر این برخورد این است که رسانه‌های بیگانه نمی‌توانند سوء‌استفاده بکنند و مردم را نسبت به نظام ناامید کنند و اخبار درست و غلط را به خورد جامعه دهند.

  رسایی ادامه داد: توقع داریم دستگاه قضائی همانطور که در خصوص رحیمی اقدام کرد و اعلام کرد به تناسب در مورد “مهدی هاشمی” هم که جرایم وی چند ده برابر رحیمی است اعلام نظر صریح کند و همانطور که مقامات عالی قوه قضائیه اعلام کردند که در خصوص پرونده مهدی هاشمی تحت فشار هستند، تحت تأثیر فشارها قرار نگیرند.

  وی خاطر نشان کرد: ما توقع داریم قوه قضائیه رسیدگی به پرونده “فاضل لاریجانی” را در اولین فرصت به مردم اطلاع‌رسانی کند و فقط موضوع مرتضوی منتشر نشود. فاضل لاریجانی نیز درخواستی کرده، تخلفی کرده که باید گفته شود و باید به همه آنها رسیدگی شود و به اطلاع افکار عمومی برسد تا نظام در این قضیه نیز پیروز و سربلند باشد.

  رسایی ادامه داد: در سال ۹۱ رحیمی از من، بابت مصاحبه‌ای که در آن از وی بابت پیشنهاد کمک مالی از حساب بیمه ایران به کاندیداهای مجلس هشتم کرده بود انتقادی کردم که رحیمی از من شکایت کرد و با حضور در دادگاه ویژه بنده از اتهام وارده تبرئه شدم.

  برچسب ها :

  نظرات