آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , Saturday 20 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5855
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری ۴۱۱متخلف در پاکسازی محلات خرم آباد/باندسرقت در بروجرد منهدم شد

  آوای شمال/ سرهنگ حسین نجفی گفت: در پی اخبار و اطلاعات دریافتی مبنی بر فعالیت افرادی به هویت معلوم در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح محله های خرم آباد پلیس موضوع را در دستور کار قرار داد. وی اظهار داشت: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پیرامون صحت و سقم اخبار ضمن هماهنگی […]

  آوای شمال/ سرهنگ حسین نجفی گفت: در پی اخبار و اطلاعات دریافتی مبنی بر فعالیت افرادی به هویت معلوم در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح محله های خرم آباد پلیس موضوع را در دستور کار قرار داد.

  وی اظهار داشت: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پیرامون صحت و سقم اخبار ضمن هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی با تشکیل اکیپ های تخصصی و مجرب با استفاده از همه توان یگان های انتظامی و عملیاتی اعم از کلانتری، یگان امداد و پلیس های تخصصی، طی چهار عملیات منسجم و هماهنگ در فواصل زمانی در یک ماه گذشته همه محله های از پیش تعیین شده را پاکسازی کردند.

  فرمانده انتظامی خرم آباد افزود: در جریان این عملیاتها تعداد ۶۲ نفر از افرادی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند دستگیر شدند.

  سرهنگ نجفی بیان داشت: از مخفیگاه افراد دستگیر شده مقادیری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و ضبط شد.

  وی تصریح کرد: در این طرح ها تعداد ۳۴۹ نفر معتاد نیز که مبادرت به استعمال مواد مخدر می کردند جمع آوری و برای درمان تحویل کمپ شدند.

  انهدام باند سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت منزل

  فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند سه نفره سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

  سرهنگ دلیری در این رابطه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت منزل می کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی های اولیه به ۱۲ فقره سرقت منزل اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضایی شدند.

  ارائه ۲۰۰۰ مورد مشاوره انتظامی رایگان در بروجرد

  فرمانده انتظامی بروجرد گفت: از ابتدای امسال تا کنون دو هزار و ۱۰۹ مورد مشاوره رایگان در مراکز مشاوره کلانتری های این شهرستان به مردم ارائه شده است.

  سرهنگ دلیری اظهار داشت: در ده ماهه اول امسال دو هزار و ۱۰۹ نفر از شهروندان بروجردی از خدمات رایگان واحدهای مشاوره کلانتری های پلیس این شهرستان بهره مند شدند که از این تعداد یک هزار و ۱۷۳ پرونده مصالحه شده است.

  وی افزود: همشهریان ضمن اعلام رضایتمندی از کارشناسان مشاوره و مددکاران اجتماعی انتظامی این فرماندهی استقبال خوبی از این مراکز داشته اند.

  فرمانده انتظامی بروجرد بیشترین موضوعات مشاوره در مراکز مشاوره پلیس شهرستان را مشکلات زناشویی، اختلافات خانوادگی و حقوقی عنوان کرد.

  باند سارق احشام در کوهدشت منهدم شد

  فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری ۴ سارق احشام در این شهرستان خبر داد.

  سرهنگ رستمی در این رابطه گفت: در پی یک فقره سرقت احشام در کوهدشت پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت احشام می کردند را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه چهار نفر از آنها را دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی کوهدشت تصریح کرد: سارقان در بازجویی های اولیه به دو فقره سرقت احشام اعتراف کرده و ۳۲ راس گوسفند مسروقه از آنها کشف و ضبط شد.

  برچسب ها :

  نظرات