باند سرقت در مشهد متلاشی شد

چاپ

آوای شمال/ سرهنگ ‘حسین بیدمشکی’ گفت: در پی دو فقره سرقت از مغازه های انگشترفروشی در مشهد به ارزش تقریبی ۳۷۰ میلیون ریال، پلیس به شاگرد جوان یکی از مغازه های مورد دستبرد مظنون شد و او را دستگیر کرد.

وی گفت: در جریان بازجویی، وی به سرقت شبانه از انگشتر فروشیها با همدستی برادر و یکی از دوستانش اعتراف کرد لذا طی دو عملیات جداگانه همدستان وی و نیز فرد مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی همچنین از شناسایی و دستگیری سه متهم توزیع داروهای تقلبی در مشهد خبر داد و گفت: در پی اطلاع پلیس از فروش داروهای تقلبی با شناسایی مخفیگاه مجرمان و در جریان پاکسازی محل سه متهم دستگیر و مقادیر زیادی پودرهای تقلبی به ارزش سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

وی گفت: متهمان اعتراف کردند پودرهای گیاهی تقلبی بوده و بدون مجوز وزارت بهداشت تهیه شده و عنوان مصرف برای لاغری، چاقی، دیابت دروغ است .

همچنین گزارش دیگری حاکی از اجرای ‘طرح امنیت محله محور’ در شهرک شهید رجایی مشهد دارد که طی آن ۱۵ تن از عاملان اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

از این افراد دو کیلو و ۶۲۳ گرم کریستال و مقادیری شیشه و تریاک کشف شد. پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری ۲۵۳ معتاد پرخطر از دیگر نتایج اجرای این ماموریت ضربتی پلیس بود.