آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5828
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ وحشتناک پسر جوان توسط دوست صمیمی اش/ پای یک دختر در میان بود

  آوای شمال/ جوان ۲۱ ساله ای که در یک جنایت هولناک دوست صمیمی اش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسد او را به آتش کشیده بود، هنگام بازسازی صحنه قتل گفت: درگیری ما به خاطر دختری رخ داد که دوستم مدعی بود من قصد داشتم با او ارتباط برقرار کنم!! متهم […]

  آوای شمال/ جوان ۲۱ ساله ای که در یک جنایت هولناک دوست صمیمی اش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسد او را به آتش کشیده بود، هنگام بازسازی صحنه قتل گفت: درگیری ما به خاطر دختری رخ داد که دوستم مدعی بود من قصد داشتم با او ارتباط برقرار کنم!!

  متهم به قتل این پرونده جنایی درحالی که دستبندهای فلزی قانون بر دستانش خودنمایی می کرد، در بیابان های اطراف شهرک التیمور مشهد، (محل وقوع قتل) مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت و در حضور قاضی سید جواد حسینی (قاضی ویژه قتل عمد) به تشریح جزئیات جنایت تکان دهنده خود پرداخت.

  او گفت: “ع” با هرکسی دوست نمی شد و با افراد کمی ارتباط داشت ولی من توانستم اعتماد او را جلب کنم و بدین ترتیب از مدت ها قبل با یکدیگر دوست صمیمی شدیم.

  عصر روز حادثه، من با او تماس گرفتم تا از کارت عابر بانک او مبلغی پول را به حساب یکی دیگر از دوستانم که زندانی بود واریز کنم. او سوار بر پرایدی سفید رنگ در حالی سرقرار حاضر شد که دختری هم در صندلی جلو نشسته بود. وقتی “ع” کنار من توقف کرد آن دختر در صندلی عقب نشست و من هم کنار دوستم نشستم تا مبلغ مذکور را نقدی به او پرداخت کنم ولی “ع” گفت: این دختر با خانواده اش مشکل دارد و نمی خواهد به خانه خودشان بازگردد اول او را تا ابتدای خیابان طبرسی ببریم بعد پول را به حساب دوستت واریز کنیم.

  او با گفتن این جمله به سمت جایگاه سوخت حرکت کرد چون خودرو پرایدش بنزین کمی داشت. در پمپ بنزین و در حالی که من و آن دختر داخل خودرو بودیم دوستم پیاده شد و سوخت گیری کرد. پس از آن که دختر را در محل مذکور پیاده کردیم”ع” خطاب به من گفت: وقتی من هنگام سوخت گیری پیاده شدم چرا از آن دختر شماره تلفنش را خواستی؟ ولی من موضوع را انکار کردم. درست است که من با زن دیگری رابطه داشتم، اما از ۷ ماه قبل با دختر یکی از بستگان نزدیکم ازدواج کرده بودم.
  متهم جوان در ادامه اعترافاتش گفت: انکار این موضوع از سوی من موجب عصبانیت دوستم شده بود ولی در همین حال او از من خواست تا چاقویی برایش تهیه کنم من هم از داخل خودروی پدرم چاقویی را برداشتم و به او دادم و به طرف باغ یکی از بستگانم که در انتهای شهرک التیمور قرار دارد حرکت کردیم.

  در مسیر هم او خواست تا بطری نوشابه خانواده را پر از بنزین کنم که من هم این کار را کردم ولی وقتی به نزدیکی باغ رسیدیم او دوباره موضوع دوستی با آن دختر را مطرح کرد که دیگر تحملم را از دست دادم و با همان چاقویی که بین ۲ صندلی جلو بود ضرباتی را بر بدن دوستم فرود آوردم.

  او پیاده شد که فرار کند اما من فرصتی ندادم و از پشت سر هم ضرباتی را به او زدم وقتی بی جان روی زمین افتاد بطری حاوی بنزین را هم رویش ریختم و او را به آتش کشیدم. سپس با “ندا” زن مطلقه ای که با او ارتباط داشتم تماس گرفتم و او از کارت عابر بانک مقتول مبالغی را برایم برداشت کرد.

  متهم به قتل ادامه داد: بعد از این ماجرا، قصد داشتم با همکاری یکی از دوستانم خودرو را بفروشم که موفق نشدیم و روز بعد خودرو را هم به آتش کشیدیم و در نهایت دستگیر شدیم.

  بنابراین گزارش، در آغاز بازسازی صحنه قتل، ابتدا سرگرد رمضان پور (افسر پرونده) به تشریح ماجرای قتل و چگونگی دستگیری متهمان پرداخت و گفت: پس از آن که گوشی متهم داخل لاشه سوخته خودرو پراید مقتول کشف شد، ماموران انتظامی کلانتری طبرسی شمالی با استفاده از شگردهای پلیسی متهم به قتل و دوست او را در یک قرار صوری به دام انداختند و در اد امه نیز “ندا” متهم دیگر دستگیر شد.

  وی افزود: جنایت در نیمه شب بیست و یکم آذر رخ داده بود که پس از صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی حسینی گوشی شکسته تلفن همراه مقتول نیز به همراه مدارک دیگر در سطل زباله‌ای در خیابان طبرسی شمالی مشهد کشف شد که متهمان در اداره جنایی پلیس آگاهی لب به اعتراف گشودند و راز این جنایت را برملا کردند.

  برچسب ها :

  نظرات