آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5796
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۹
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  اچ‌تی‌سی وان M9 با دوربین ۲۰ مگاپیکسلی وارد می‌شود!

  آوای شمال/زمان زیادی تا اسفند ماه نمانده است و کمپانی‌های مختلف خود را برای معرفی یک پرچم‌دار جدید آماده می کنند. تاکنون تصاویر و اطلاعاتی از پرچم‌داران کمپانی‌های مختلف منتشر شده است و تمام ما در کنفرانس موبایل امسال منتظر محصولاتی نظیر گلکسی S6، اکسپریا Z4 و البته اچ‌تی‌سی وان M9 یا همان هیما هستیم. […]

  آوای شمال/زمان زیادی تا اسفند ماه نمانده است و کمپانی‌های مختلف خود را برای معرفی یک پرچم‌دار جدید آماده می کنند. تاکنون تصاویر و اطلاعاتی از پرچم‌داران کمپانی‌های مختلف منتشر شده است و تمام ما در کنفرانس موبایل امسال منتظر محصولاتی نظیر گلکسی S6، اکسپریا Z4 و البته اچ‌تی‌سی وان M9 یا همان هیما هستیم.HTC-One-M9-concept-by-Fabrizio-DOnofrio-(6)

  تاکنون اطلاعاتی از پرچم‌دار اچ‌تی‌سی منتشر شده است و امروز نیز تصاویری ثبت شده توسط این محصول به بیرون درز کرده‌اند. البته در این میان یک معما نیز وجود دارد که باید حل شود. این تصاویر توسط HTC 0PJA10 و HTC 0PJA13 ثبت شده‌اند که معلوم نیست کدام یک از آن‌ها پرچم‌دار آینده اچ‌تی‌سی و کدام یک نسخه بزرگ‌تر آن است. اما به هر حال می‌دانیم که اچ‌تی‌سی وان M9 دارای چنین دوربینی بود.

  وضوح تصویر ۳۰۲۴ در ۵۳۷۶ پیکسل است که با این اوصاف شاهد دوربین ۱۶ مگاپیکسلی هستیم. اما از آن جایی که تصویر کراپ شده تا نسبت تصویر ۱۶:۹ را به وجود آورد، پس دوربینی که بر روی اچ‌تی‌سی وان M9 قرار گرفته است یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی‌ست که احتمالا سونی آن را ساخته است. در ادامه می‌توانید تصاویر ثبت شده توسط پرچم‌دار آینده اچ‌تی‌سی را مشاهده کنید (برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید).

  چه انتظاراتی از پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی دارید؟

  برچسب ها :

  نظرات