آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 57766
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  دعوت مجلس خبرگان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

  مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی و حکومت‌های مرتجع و متجاوز آل سعود و آل خلیفه، از آحاد مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

  آوای شمال/ مجلس خبرگان رهبری در آستانه روز قدس، با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی و حکومت های مرتجع و متجاوز آل سعود و آل خلیفه، از عموم مردم آزاده برای حضور پرشور در راهپیمایی و اعلام برائت از مستکبران عالم دعوت بعمل آورد.

  در این بیانیه آمده است: روز قدس روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد؛ روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

  این بیانیه می‌افزاید: روز قدس، روزی است که یادآور یکی از ابتکارات امام راحل عظیم الشأن و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از مظلومان عالم به ویژه فلسطین مظلوم و اعلام برائت از جبهه استکبار و در رأس آن رژیم صهیونیستی است.

  در این بیانیه آمده است: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، در واقع مسلمانان جهان را به اتحاد و هم‌دلی به عنوان یک عنصر حیاتی و راهبردی که همان وحدت و یکپارچگی مسلمین در برابر ظالمان عالم است فرا خواند و مقام معظم رهبری، تنها راه ‌ریشه‌کن ‌کردن‌ این‌ غده‌ سرطانی‌ خطرناک‌ را مقاومت ‌و مبارزه ‌دانست‌.

  این بیانیه تاکید کرده است: مجلس خبرگان رهبری، با اذعان بر تعظیم و بزرگداشت این روز الهی از ملت های مسلمان به ویژه امت همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کند همچون سالهای گذشته با حضور در عرصه استکبار ستیزی و راهپیمایی روز قدس، جنایات رژیم سفاک صهیونیستی در فلسطین و حامیان آن در منطقه یعنی حکومت های مرتجع و رژیم های دست نشانده و متجاوز آل سعود و آل خلیفه که با حمایت از جریانهای تروریستی و تفرقه افکنی مذهبی، حقوق مسلّم انسانها را نادیده گرفته و گروههای تکفیری – داعشی را در عراق، سوریه، نیجریه و دیگر کشورهای اسلامی تقویت نموده تا خون بی گناهان را بر زمین ریخته و انسانها را از نعمت امنیت و آسایش محروم سازند، محکوم کرده و با چنگ به حبل الله این یوم عظیم را پاس بدارند.

   

  برچسب ها :

  نظرات