آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5763
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تعجب گزارشگر صدا و سیما از حرکت بسیار جالب گزارشگر عرب

  آوای شمال/ یوسفی که ناراحتی از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان در صدای گرفته‌اش به گوش می‌رسید‌، در پاسخ به اینکه برغم تمام نوسانات دیدارهیجان‌انگیزایران و عراق، او در تمام لحظات گزارش این فوتبال، بر انتقال حس امید به مخاطب تاکید داشت، گفت: تا آخرین لحظه‌ی گزارش این فوتبال ملی، احساسم بر این بود […]

  آوای شمال/ یوسفی که ناراحتی از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان در صدای گرفته‌اش به گوش می‌رسید‌، در پاسخ به اینکه برغم تمام نوسانات دیدارهیجان‌انگیزایران و عراق، او در تمام لحظات گزارش این فوتبال، بر انتقال حس امید به مخاطب تاکید داشت، گفت: تا آخرین لحظه‌ی گزارش این فوتبال ملی، احساسم بر این بود که ایران به دور بعد صعود می‌کند. اینگونه نبود که بخواهم در ظاهر این حس را به مخاطب منتقل کنم؛ واقعا امید داشتم که این اتفاق می‌افتد.

  او در ادامه گفت: از طرفی یک پای قضیه‌، هفتاد میلیون مخاطب بودند که به برد ایران دل بسته بودند. حتی دیدیم تیم فوتبال کشورمان دیدیم در دقیقه ۱۲۰ هم به بازی بازگشت و امید را زنده نگه داشت. در این بازی تیم ملی به هیچ وجه نمی‌خواست، حذف شود و همه اعضای تیم یک دل شده بودند که ایران صعود کند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و البته اما ماهیت فوتبال همین است.

  او که برای گزارش بازی‌های تیم ملی کشورمان در جام‌ملت‌های آسیا به استرالیا سفر کرده است‌، در پاسخ به اینکه امروز در دیدار ایران و عراق برغم معمول، به هنگام گزارش بازی صدایش قطع نشد، گفت: بله امروز صدایم برای گزارش بازی در هیچ لحظه‌ای قطع نشد و همه چیز مهیا بود تا ایران به دور بعد صعود کند؛ امروز حتی کسانی که به نوعی با تیم ملی مشکل داشتند، وقتی تلاش فوتبالیست‌های کشورمان را دیدند دوست داشتند که ایران بازی را ببرد. امروز در و تخته جور بود که ایران پیروز میدان باشد؛ ای کاش نتیجه هم در نهایت به نفع تیم ملی کشورمان تمام می‌شد تا یک لحظه خاص رقم بخورد.

  او درباره‌ی اضطرابی که در حین گزارش فوتبال ایران و عراق داشت‌ و اینکه در بخشی از این گزارش به گزارشگر عربی اشاره کرد که از شدت هیجان نمی‌توانست روی پای خود بایستد، گفت: این صحنه بسیار جالب بود‌؛ گزارش همراه با اضطراب از سوی من که تیم ملی کشورم یک طرف قضیه بود طبیعی بود، اما این گزارشگر عرب که عراقی‌ هم نبود، به حدی هیجان زده شده بود که من از اضطراب او، متعجب شده بودم. همانطور که می‌دانید بازی در این سطح هیجان، در آسیا کمتر اتفاق می‌افتد.

  برچسب ها :

  نظرات