آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 57579
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ملوان عامل انحلال نفت تهران می شود؟

  باشگاه ملوان در حالی اقدام به خرید امتیاز تیم فوتبال نفت کرده است که همچنان به بازیکنان و کادر فنی خود بدهکار است .

  آوای شمال/ تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در حالی اقدام به خرید امتیاز تیم نهفت تهران کرده است که همچنان بدهی زیادی به کادر های فنی فصل گذشته و بازیکنان خود دارد .

  ملوان که در فصل گذشته نتیجه ساختار اشتباه و بی تدبیری مسئولانش را دید و باعث شد تا این تیم ریشه دار و قدیمی برای سومین بار در تاریخش به لیگ دسته پایین تر سقوط کند در ابتدای این فصل تصمیم گرفت تا در یک تصمیم اشتباه دیگر اقدام به خرید امتیاز نفت تهران کند .

  شاید زمان زیادی از لیگ پانزدهم نگذشته باشد اما فوتبال دوستان شاهد آن هستند که حالا ملوانی اقدام به خرید نفت تهران کرده که از شرایط مالی بدی برخوردار است .

  انزلی چی ها که چند فصل است به بازیکنان و کادر فنی خود بدهی مالی دارند همچنان موفق نشده اند تا بدهی هایشان را تسویه کنند و چندی است که شاهد شکایت بازیکنان و مربیان خارجیشان هستند .شکایتهای که می تواند نتایج خوبی یرای این تیم نداشته باشد.

  اما این مشکلات مالی به همین جا ختم نمی شود . علاوه بر بازیکنان و کادر فنی کارکنان باشگاه نیز از جمله طلب کاران هستند و معلوم نیست که چه زمانی بدهی آن ها پداخت می شود.

  ملوان تیم است که در حال حاضر حامی مالی ندارد ، امکانات سخت افزاری هم ندارد و در فصل گذشته هراز چند گاهی برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی دست به بخشش طلبشان می زدند و یا این که به تیم پولی قرض می دادند.

  خوشبختانه ما شاهد آن هستیم که ملوانی ها سیستم جدیدی از باشگاه داری را به نمایش گذاشتند . به گونه ای که مربیان و برخی از بازیکنان برای حضور در این تیم نه تنها دستمزدی نمی گیرند بلکه دستمزدشان را می بخشند و گاهی به این تیم پولی هم قرض می دهند .

  سوالی که حال در اینجا وجود دارد و متاسفانه هیچکس از مسئولان ملوان به آن پاسخ گو نیست آن است که هزینه های باشگاه عملا ورشکسته ای که توانایی تعمیر زمینش را ندارد چگونه تامین می شود ؟ بار ها ما شاهد آن بودیم که در طول فصل مسئولان ملوان مدعی می شدند که احمد دنیا مالی به عنوان یک فرد دلسوز نیاز های مالی این تیم را تامین می کند . اما خوب بار دیگر به این سوال می رسیم که دنیا مالی چگونه در ماه به ۵۰۰ نفر از ملوانی ها حقوق می دهد ؟ هزینه اردوی های تیم چگونه تامین می شود ؟ و از همه مهمتر چنین باشگاهی چگونه می خواهد ۶٫۵ میلیارد تومان امتیاز تیم فوتبال نفت تهران را بخرد و بدهی های این تیم را هم تسویه کند؟

  برچسب ها :

  نظرات