آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 57573
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهیدعباسعلی ناطق نوری الگوی نمایندگان دوره بعد از خود در این حوزه انتخابیه است

  شهیدعباسعلی ناطق نوری، در حادثه هفتم تیر شهد شهادت نوشید و به نمایندگان دوره بعد از خود در این حوزه انتخابیه راه و رسم شهامت، ایستادگی و مردم‌داری را آموخت.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی در گفت‌‌و گو با خبرنگار ما با اشاره به حادثه هفتم تیر اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران و نظام جمهوری اسلامی بر خون شهیدان والا مقام استوار است.

  وی گفت: سیلی خوردگان انقلاب، آنان که منافع شوم و نامشروع خویش را در پرتو نورانیت و صلابت انقلاب از دست داده‌اند، از بدو پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی با چراغ سبز و حمایت‌های همه جانبه شیطان بزرگ به ترور، وحشت و نا امنی در کشور پرداختند.

  نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از بزرگ‌ترین فاجعه انسانی در هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ به دست منافقین کور دل رقم خورد که سبب شهادت جمع کثیری از بزرگان انقلاب اسلامی ایران شد.

  این مسئول خاطر نشان کرد: شهادت یاران صدیق امام(ره) و بازوان مستحکم نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله شهید بهشتی، گرچه امام و امت را داغدار کرد، اما خون این عزیزان، روح دوباره‌ای به کالبد انقلاب بخشید.

  علی اسماعیلی تأکید کرد: شهید بزرگوار عباسعلی ناطق نوری، نماینده مردم نور و محمود آباد که در طهارت و تقوا و مردم‌داری از بزرگان روزگار بود، در این حادثه دلخراش، شهد شهادت نوشید و به نمایندگان دوره بعد از خود در این حوزه انتخابیه راه و رسم شهامت، ایستادگی ومردم‌داری را آموخت.

  وی اظهار کرد: امروز آن‌چه را که ما و همکاران ما در مجلس شورای اسلامی باید بدانیم و آن را مدنظر قرار دهیم این است که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و ارزش‌های آن و پاسداشت خون شهیدان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و تمام توان خود را برای تعالی، پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان به کار ببندیم.

   

  مرجع: بلاغ


  نظرات