آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 57207
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  جام باشگاه های فوتسال جهان

  نماینده ایران با شمسایی، بارسلونا را به زحمت انداخت/ قهرمان اروپا ۴ – تاسیسات دریایی ٢

  تيم فوتسال تاسيسات دريايی ايران در نخستين گام در ديداری نزديك مغلوب قهرمان اروپا شد.

  آوای شمال/ تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران به عنوان نماینده فوتسال ایران و قهرمان باشگاههای آسیا رقابتهای فوتسال باشگاههای جهان را با شکست اغاز کرد.

  تیم تاسیسات قهرمان فوتسال ایران در آغاز رقابتهای فوتسال باشگاههای جهان به مصاف بارسلونای اسپانیا قهرمان قدرتمند فوتسال اروپا رفت و در عین شایستگی بازی را به حریف واگذار کرد.

  در این دیدار که با حضور تعداد انگشت شماری تماشاگر به میزبانی قطر برگزار می شد، وحید شمسایی و یارانش مقابل حریف باتجربه خود نمایش خوبی داشتند اما در همان ثانیه های ابتدایی اشتباه سنگ سفیدی توسط گومز سیلوا به گل اول اروپایی ها ختم شد.

  تیم تاسیسات پس از پذیرش گل اول برای زدن گل تساوی تلاش کرد اما شوت از راه دور گومز سیلوا و واکنش ناقص نظری اختلاف را به دو رساند تا کار برای بهترین تیم اسیا دشوار شود.
  در حالی که سبزپوشان ایرانی احساس خطر می کردند حرکت خوب وفایی توسط سعید احمدعباسی به گل نشست تا اختلاف به حداقل برسد و تکلیف بازی به نیمه دوم برسد.

  در نیمه دوم این دیدار تاسیساتی ها که به نتیجه بازی امیدوار شده بودند کسب امتیاز از این دیدار مهم را دور از دسترس نمی دیدند، برای تساوی تلاش کردند اما این فرصت برای اسپانیایی ها مهیا شد تا اختلاف را بار دیگر به دو برسانند.

  وحید شمسایی اقای گل فوتسال جهان در این دقایق دست به کار شد و با گل خود از روی ضربات ایستگاهی بار دیگر اختلاف را کم کرد تا بار دیگر امید به کاروان ایران بازگردد اما این بار هم زور تاسیساتی ها به بارسا نرسید تا با هتریک گومز بازی با حساب ۴-٢ به سود قهرمان اسپانیا به اتمام برسد.

  حالا شمسایی و یارانش برای کسب عنوان در این رقابتها باید در دیدارهای آتی با دقت و حساسیت بیشتری به میدان برود.

  برچسب ها :

  نظرات