آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 57175
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محموآباد:

  دشمن به دنبال برهم زدن ثبات و امنیت پایدار ایران است/ سرنوشت شاه ایران در انتظار حکام سفاک منطقه

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به خنثی سازی توطئه تروریستی تکفیری در کشور اظهار کرد: دشمن به دنبال برهم زدن ثبات و امنیت پایدار ایران است.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته محمودآباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و تبریک هفته قوه قضائیه گفت: این شهید مظلوم و یارانش در کینه قهر و غضب جبهه ای سوختند که در طول تاریخ با پاگرفتن اسلام ناب  و اسلام مظلومان و محرومان و باپرهنگان تاریخ در نزاع و درگیری بودند.

  وی شهید بهشتی را انسانی انقلابی، مومن و معتقد عنوان کرد و افزود: آن شهید والامقام اجر و پاداش این جهاد عظیم را اهدا خون پاک خود و یارانش بر سر عشق  و وفا به امام امت داده است که امام راحل در وصف شهید بهشتی فرمودند که او یک ملت بود.

  خطیب جمعه محمودآباد با  اشاره به وظایف خطیر و حساس قوه قضائیه اظهار کرد:  فصل یازدهم قانون اساسی در ۱۸ اصل به وظایف این قوه پرداخته است که اگر به طور خلاصه اشاره کنیم باید گفت که قوه قضائیه قوه ای مستقل است که پشتیبان حقوق فردی و اجتماعی و مسئول تحقق بخشیدن به عدالت است.

  موسوی همچنین با اشاره خنثی کردن توطئه های تروریستی در کشور اظهار کرد: همانطور که در خبرها از تلاش‌ها و اقدامات خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با تکفیری‌ها را شنیدیم، گوشه‌ای از عمق توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای درهم‌ریزی امنیت پایدار و ثبات بالای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

  وی خاطرنشان کرد: جریان درهم تنیده تکفیری‌ها با حمایت و تغذیه دلارهای ارتجاع عرب که همه کانون‌های مقاومت منطقه‌ای را نشانه رفته، از بدو پیدایش تاکنون درصدد ایجاد سازمان تروریستی و انتحاری در داخل کشور بوده و با آغاز اقدامات تبلیغی و فرهنگی جذب نیرو می‌کنند.

  خطیب جمعه محمودآباد در ادامه به اتفاقات کشور بحرین و هتک حرمت به جایگاه علما و مردم مظلوم این کشور مسلمان اشاره کرد و بیان داشت: در کنار سکوت مجامع جهانی این هتک حرمت به شکلی جدید با لغو تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی شیعیان بحرین رخ داده است و رژیم سفاک بحرین با این اقدام در واقع اعتقادات مردم این کشور را نشانه رفته است و بازی با آتش را آغاز کرده است.

  موسوی اذعان داشت: این اقدام قطعا به سرنگونی این رژیم مبدل می شود و سرنوشت شاه ایران در انتظار رژیم های سفاک منطقه است.

  این مسئول با اشاره به اظهارات دوپهلوی کشورهای مدعی حقوق بشر گفت: منادیان حقوق انسان‌ها و مدعیان آزادی از جمله آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث این کشور را مستعمره خود کرده و از این همه جنایات دفاع و از هرگونه اقدامی علیه این رژیم وابسته و سر سپرده جلوگیری می‌کند.

   


  نظرات