آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , Saturday 20 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5708
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  احمدی‌نژاد در قواره «چگوارا» است!

  آوای شمال/ بر پایه این گزارش همین الان ٧٠ درصد جامعه با احمدی نژاد همسو است. ما نظرسنجی کرده ایم…اینجا بالای ۵٠ درصد با احمدی‌نژاد هستند…در تهران بین ٣۵ تا ۵٠ و در کل کشور ٧٠ درصد همسو با احمدی‌نژاد هستند. ع.د می‌افزاید: (احمدی‌نژاد اگر وارد انتخابات شود) با قدرت رییس‌جمهور می‌شود و حداقل ٣٠ […]

  آوای شمال/ بر پایه این گزارش همین الان ٧٠ درصد جامعه با احمدی نژاد همسو است. ما نظرسنجی کرده ایم…اینجا بالای ۵٠ درصد با احمدی‌نژاد هستند…در تهران بین ٣۵ تا ۵٠ و در کل کشور ٧٠ درصد همسو با احمدی‌نژاد هستند.

  ع.د می‌افزاید: (احمدی‌نژاد اگر وارد انتخابات شود) با قدرت رییس‌جمهور می‌شود و حداقل ٣٠ میلیون رأی دارد!

  *صحبت‌های فرد اشاره شده با شماره روز پنجشنبه روزنامه اعتماد در حالی است که در همین روز، صادق زیباکلام نیز طی یادداشتی در روزنامه اصلاح‌طلب آرمان امروز نوشت:

  «آنچه مسلم است اینکه آقای احمدی‌نژاد رأیی بالقوه در حد ۱۰ تا ۱۵میلیون دارد…اصولگرایان به هیچ‌وجه حاضر نیستند احمدی‌نژاد را کنار بگذارند و از آن ۱۰ یا ۱۵میلیون رای وی چشم‌پوشی نمایند»!

  زیباکلام همچنین تصریح کرده است: بنابراین آقای احمدی‌نژاد به طور حتم هم در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در سال۹۴ حاضر می‌شود و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ .

  گفتنیست، برخی چهره‌های اصلاح‌طلب و حلقه نزدیک به رئیس‌جمهور سابق در حالی مشغول رایزنی پیرامون حضور دوباره «احمدی‌نژاد» در انتخابات‌های آتی هستند که این مسئله در حال حاضر قطعاً مسئله اصلی نیست و پرداخت به آن مشخصاً با اهدافی خاص صورت می‌گیرد.

  وانگهی، خود آنها هم می‌دانند که این بازیگری دوباره محمود احمدی‌نژاد و جریان منتسب به وی در سپهر سیاسی ایران، منوط به مقولات فراوانی مثل تأیید یا ردّ صلاحیت او و یارانش از سوی شورای محترم نگهبان (در صورت عزم بر حضور در یک انتخابات بعنوان کاندیدا) است.

  صحبت‌های مربوط به رأی‌آوری احمدی‌نژاد در حالی مطرح می‌شود که دوران کاری وی، جدای از نقاط مثبت و خدمتگذاری به مردم در عموم عرصه‌ها؛ اما در بحث «اعتقاد به برقراری رابطه با آمریکا»، «حلقه انحرافی»، «خانه‌نشینی» و «حمایت از اطرافیان مسئله‌دار» به شدت مورد انتقاد عوام و خواص قرار دارد.

  شایان ذکر است که حلقه نزدیک به احمدی‌نژاد، قبل از انتخابات سال ۹۲ نیز اعتقاد داشت که عموم جامعه با گفتمان رئیس‌جمهور وقت همراه هستند! و حتی حاضرند برای اینکه وی بر مسند بماند یا کاندیدای مورد حمایتش تأیید صلاحیت شود؛ به خیابان‌ها نیز بیایند اما این اتفاق هیچگاه رخ نداد.

  خبر فوق در برخی نوشته‌های روزنامه ایران و صحبت‌های چهره‌های نزدیک به احمدی‌نژاد مشخصاً مورد اشاره قرار گرفته بود.

  یکی از اعضای آن حلقه، در ایامی که اسفندیار رحیم‌مشایی از سوی شورای محترم نگهبان ردّ صلاحیت شد، به رسانه‌ها گفته بود:‌«از طریق مطالبه مردمی اقدام می‌کنیم»!

  برچسب ها :

  نظرات