آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56925
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فضای مجازی
 •   

  آنچه در مسابقه «خانواده با حال» رخ داد؛

  از خاطره‌گویی رضا بنفشه‌خواه تا لبخندهای اجباری فاطمه گودرزی

  فاز دوم مسابقه «خانواده با حال» خندوانه با حضور خانواده بیژن بنفشه‌خواه و فاطمه گودرزی شروع شد.

  خانواده فاطمه گودرزی و رضا بنفشه‌خواه در این قسمت از «خندوانه» علاوه بر این که شروع کننده برنامه شدند، سوت آغاز مرحله دوم مسابقه «خانواده با حال» را هم به صدا درآوردند.

  این مرحله با تغییرات و روند متفاوتی از دور اول ارائه و اجرا شد. مرحله‌ای که شامل قوانین از پیش تعیین شده و اتفاقاتی است که در فضایی مانند خانه هر خانواده به طور ناگهانی رخ می‌دهد و شرکت کنندگان نیز باید متناسب با آن واکنش نشان دهند.

  از خاطره‌گویی رضا بنفشه‌خواه تا لبخندهای زورکی فاطمه گودرزی

  فاطمه گودرزی به همراه دختر و پسرش به عنوان اولین خانواده حاضر شدند تا در مدت ۲۰ دقیقه علاوه بر چیدن خانه با وسایل موجود، با مهمانان و افرادی که وارد می‌شوند برخورد و معاشرت کنند.

  مابین چیدمان آن ها بعد از صدای زنگ، آقای پیری در نقش همسایه‌ای که سرگیجه هم داشت، وارد خانه شد و تقریباً کل وسایل چیده شده را به بهانه همین حالش پشت و رو کرد.

  بعد از آن در بخش دیگری دانیالِ پشت صحنه با لباس‌های پویان که از خشکشویی آورده بودند، وارد شد و لباس ها را با جیغ و داد به این طرف و آن طرف پرتاب کرد و خانه را مثل روز دومش کرد.

  از خاطره‌گویی رضا بنفشه‌خواه تا لبخندهای زورکی فاطمه گودرزی

  فاطمه گودرزی به قول خودش برای تحمل لحظات استرس آور و اعصاب خردکن این مسابقه با لبخندی که گاه با حرص و ظاهری زورکی بود همه را خنداند.

  در میان این افراد سرزده، سمسار (نیمایی که نقش بایرام را دارد) هم هرگاه بودجه خانواده کم می‌شد، به آن‌ها سر می‌زد و اجناسی را به طور نمادین می‌خرید.

  از خاطره‌گویی رضا بنفشه‌خواه تا لبخندهای زورکی فاطمه گودرزی

  پس از این‌ها خانواده بنفشه خواه که با دو پسرش پژمان و پیمان آمده بودند، حاضر شدند و برای آن‌ها نیز همین رویدادها از قبیل همسایه‌های مزاحم، قبض آب و برق و موارد دیگر پیش آمد که هر یک از خانواده‌ها با شیوه خودشان با آن‌ها برخورد کردند.

  حال باید دید اجرای کدام خانواده از دید مخاطبانش بیشتر رأی جمع می‌کند؟!

  برچسب ها :

  نظرات