آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56781
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

  روح پهلوانی در ورزش کوهنوردی وجود دارد/ عملکرد هیئت کوهنوردی محمودآباد قابل تقدیر است

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد با اشاره به عملکرد قابل توجه هیئت کوهنوردی این شهرستان گفت: روح پهلوانی در این رشته ورزشی به خوبی دیده می‌شود.

  آوای شمال/ رئیس و اعضای هیئت کوهنوردی محمودآباد در یک نشست صمیمی با سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  در ابتدای این دیدار رئیس هیئت کوهنوردی محمودآباد خلاصه ای از وضعیت هیئت و همچنین و برنامه عملیاتی هیئت در سال جدید را بیان کرد.

  حجت رحیمی با اشاره به صمیمیت و همدلی اعضای هیئت کوهنوردی تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص این ورزش، کوهنوردان دوستی عمیقی نسبت به هم دارند و احترام، انسجام و تلاش خاصی را میان اعضا شاهد هستیم.
  وی به بیان مشکلات و دغدغه های هیئت پرداخت و افزود: با وجود تمام مشکلات شاهد هستیم که این هیئت در تمامی حوزه ها از جمله بانوان، همگانی، فعال کردن کمیته های هیئت، عملکرد بسیار مناسبی هم در سطح شهرستان و هم استان داشته است و این مستلزم این است که با تعامل بیشتر به سوی پیشبرد ورزش به ویژه کوه نورردی گام برداریم.
  در ادامه این دیدار سرپرست اداره روزش و جوانان محمودآباد، هیئت کوهنوردی محمودآباد را از هیئت های منسجم و پر تحرک معرفی کرد و گفت: این هیئت دارای انسجام و تحرک مناسبی است و کارهای بزرگی را در مواقع نیاز و بحرانی این هیئت انجام می دهد.
  وی افزود: یک کوهنورد در مواقع خاص و در شرایط سخت از وسایل شخصی و مورد نیاز خود می گذرد و آن را در اختیار اعضای خود قرار می دهد و رقابت را به رفاقت تبدیل می کند و در واقع پهلوانی در میان اعضای این ورزش به خوبی مشاهده می شود.

  مهدی شعبان پور هزینه در امر ورزش را سرمایه گذاری برای سلامتی جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: اگر چه امروز ورزش نقش بسزایی در ایجاد اشتغال، کاهش میزان جرم و جنایت و جذب گردشگری دارد اما آنچه از اهمیت بالایی برخوردار است، نقش ورزش در بالا بردن سطح تندرستی و سلامت جامعه است که این امر باعث رشد و توسعه اقتصاد کشور نیز می شود.


  نظرات