آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56738
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون سازمان شیلات ایران:

  ایجاد اشتغال در شیلات مازندران پیگیری شود/ جایگاه ویژه مازندران در زمینه شیلات

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت سازمان شیلات ایران گفت: مازندران در بسیاری از زمینه‌های شیلاتی از جمله تولید آبزیان و بازسازی ذخایر آبزیان دارای جایگاه ممتاز و برتر در کشور است.

  آوای شمال/ حمزه رستم‌پور صبح امروز در حاشیه بازدید از بندر صیادی بابلسر در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تلاش شیلات مازندران در بازسازی ذخایر آبزیان ستودنی است.

  وی افزود: شیلات مازندران در مباحث عملکردی فعالیت‌های شیلاتی کشور در جایگاه برتر قرار دارد.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت سازمان شیلات ایران، تصریح کرد: باید تلاش کرد تا زمینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف شیلاتی شامل پروژه‌های پرورش ماهی در قفس‌های دریایی و ماهیان خاویاری برای سرمایه‌گذاران فراهم شود.

  رستم‌پور با بیان اینکه مازندران از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل زیادی برخوردار است، خاطرنشان کرد: با تلاش، همت‌وهمدلی مجموعه نیروهای شیلاتی مازندران، بهره‌برداری مناسبی از این ظرفیت‌ها صورت گرفته است.

  وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و دستیابی به تولید بر اساس برنامه به عنوان بخشی از ماموریت‌ها و رسالت‌های اصلی سازمان شیلات باید در شیلات مازندران مورد پیگیری قرار گیرد، بیان کرد: با توجه به تحولات و پیشرفت‌های روز دنیا باید در جهت دستیابی به تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین در امر بازسازی و تولید آبزیان گام برداشت و در این زمینه تشکل‌ها و بخش خصوصی را به یاری طلبید و بسیاری از امور را به آنان واگذار کرد.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت سازمان شیلات ایران در پایان گفت: مازندران در بسیاری از زمینه‌های شیلاتی از جمله تولید آبزیان و بازسازی ذخایر آبزیان دارای جایگاه ممتاز و برتر در کشور بوده و نگاه سازمان شیلات ایران به این استان در تمامی مباحث عملکردی نگاه نقش پیشتازی آن است.

  برچسب ها :

  نظرات