آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56735
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اعلام کرد

  افزایش ۱۱ درصدی طول شبکه‌های توزیع برق در مازندران

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق استان خبر داد.

  آوای شمال/ به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق مازندران، قاسم شهابی گفت: در سه سال گذشته ۸۵۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۵۳۱ کیلومتر شبکه فشار متوسط در حوزه توزیع برق مازندران احداث شده که ماهانه حدود ۳۹ کیلومتر به‌طور متوسط به شبکه‌های توزیع برق مازندران افزوده شده که ۲۴ کیلومتر این میزان به شبکه‌های فشار ضعیف و ۱۵ کیلومتر به شبکه‌های فشار متوسط اضافه شده است.

  وی از افزایش ۱۷ درصدی تعداد ترانسفورماتورهای حوزه توزیع برق مازندران در این مدت خبر داد و افزود: در این مدت ۳ هزار و ۷۳۳ دستگاه با قدرت ۳۱۳ هزار و ۷۰ کیلوولت آمپر به ظرفیت ترانس‌های حوزه توزیع برق مازندران افزوده شده است که به طور متوسط ماهانه ۱۰۴ دستگاه با ظرفیت ۸ هزار و ۶۹۶ کیلوولت آمپر به تعداد و ظرفیت‌های ترانسفورماتور افزوده شده است.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته ۱۵۷ هزار و ۲۲۶ مشترک به تعداد مشترکان این شرکت افزوده شده که نسبت به مدت مشابه سنوات گذشته رشد ۱۰ درصدی را شاهد بودیم و به‌طور متوسط ماهانه ۸ هزار و ۶۹۶ مشترک به تعداد مشترکات این شرکت افزوده شده است.

  این مسؤول یادآور شد: در این مدت ۲۸ روستای زیر ۲۰ خانوار فاقد برق از نعمت برق برخوردار شده‌اند که به طور متوسط ماهانه یک روستای زیر ۲۰ خانوار بهره‌مند و رشد یک درصدی را نشان می‌دهد.

  شهابی بر نقش ارزنده مدیریت مصرف در گذر از پیک تابستان تأکید کرد و از مجریان پروژه‌های کاهش پیک و مدیریت مصرف خواست تا با فعالیت‌های مضاعف تمام سعی و تلاش خود را برای عبور از پیک تابستان به‌کار بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات