آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56674
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  طی اطلاعیه ای اعلام شد:

  فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها در تیرماه ۹۵

  سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ یکم تیر ماه 1395 هستند، به خدمت فرا خواند.

  آوای شمال/ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگه آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه ۱۳۹۵ دریافت داشته اند برابر مفاد این اطلاعیه برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام نمایند.

  ۱- کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم تیر ماه سال ۹۵ است، موظف هستند روز سه شنبه مورخ ۱ تیر ۹۵  در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

  ۲- برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح اعزام تیرماه مشمولان سرباز معلم وزارت آموزش و پرورش سهمیه سال ۱۳۹۵ متوقف و تاریخ اعزام آنها تا آبان ماه ۱ آبان ۹۵ تمدید گردیده است.

  ۳- اعزام به آموزش مشمولان نخبه ، در تاریخ ۱ تیر ۹۵ انجام می پذیرد ، لذا این مشمولان می بایست ضمن هماهنگی با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و اطمینان از اعزام به آموزش خود ،برابر برگه های معرفی نامه صادره از سازمان وظیفه عمومی به محل های تعیین شده جهت آموزش مراجعه نمایند که پس از اتمام آموزش ،پروژه تحقیقاتی خود را ادامه خواهند داد.

  ۴- اعزام مشمولان هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در تاریخ ۱۵ مرداد ۹۵ انجام می پذیرد ، لذا این مشمولان باید از مراجعه در تاریخ ۱ تیر ۹۵ خودداری نمایند.

  ۵- آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نگردیده اند و یا درخواست اعزام از طریق نخبگان، امریه دستگاه های غیرنظامی ، سرباز معلم و … داشته اند می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگه مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام نمایند.

  ۶- عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می گردد ضمنا تاکید می شود ، کلیه مشمولان اوراق مربوط به اعزام به خدمت شامل (برگ آماده به خدمت ، برگ واکسیناسیون ، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه ، کارت ملی و …) در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات