آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5660
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مراسم بزرگداشت سیروس قایقران برگزار شد

  آوای شمال/ مراسم بزرگداشت سالروز تولد زنده یاد سیروس قایقران با حضور خیل عظیم هواداران این بازیکن فقید فوتبال و همچنین اعضای باشگاه ملوان عصر امروز (چهارشنبه) در مزار این فوتبالیست بنام ایران برگزار شد. در این مراسم چهره‌هایی چون پرویز قایقران، پدر زنده یاد سیرون قایقران، بهمن صالح‌نیا، محمود پیشگاه هادیان ، مسعود باقری […]

  آوای شمال/ مراسم بزرگداشت سالروز تولد زنده یاد سیروس قایقران با حضور خیل عظیم هواداران این بازیکن فقید فوتبال و همچنین اعضای باشگاه ملوان عصر امروز (چهارشنبه) در مزار این فوتبالیست بنام ایران برگزار شد.

  در این مراسم چهره‌هایی چون پرویز قایقران، پدر زنده یاد سیرون قایقران، بهمن صالح‌نیا، محمود پیشگاه هادیان ، مسعود باقری و همچنین چند تن از مسئولین اداره ورزش و جوانان انزلی ، رییس هیات فوتبال انزلی و به همراه اعضای باشگاه ملوان حضور داشتند.

  بهمن صالح نیا و صفر جعفر زاده در سخنانی یاد و خاطره مرحوم سیروس قایقران را زنده داشتند و به بیان مطالبی در مورد این فوتبالیست فقید ایران پرداختند.

  در این مراسم همچنین شمار زیادی از هواداران پیشکسوت باشگاه ملوان نیز حضور داشتند و یاد و خاطره اسطوره باشگاه ملوان را گرامی داشتند.

  همچنین چند تن از اعضای تیم فوتبال ملوان که این روزها حال و روز خوبی را در لیگ برتر فوتبال ایران ندارند با یکدیگر هم قسم شدند تا بتوانند قوی سپید فوتبال ایران در لیگ برتر حفظ کنند و از این میراث گران‌بهای سیروس قایقران حفاظت کنند.

  زنده یاد سیروس قایقران که از موثرترین بازیکنان تیم ملی بود، متولد اول بهمن ماه ۱۳۴۰ بود و فروردین ماه ۱۳۷۷ در یک سانحه رانندگی درگذشت.

  برچسب ها :

  نظرات