آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56555
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  لیگ جهانی والیبال 2016 – برزیل

  برزیل ۳ – آمریکا یک / سومین پیروزی میزبان بدست آمد

  تیم ملی والیبال برزیل در آخرین بازی گروه B1 لیگ جهانی 2016، آمریکا را 3 بر یک شکست داد.

  آوای شمال/ تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل در سومین و آخرین بازی خود در هفته‌ نخست لیگ جهانی والیبال به مصاف آمریکا رفت و به برتری ۳ بر یک رسید.
  این دو تیم دو بازی قبلی خود را با برتری برابر ایران و آرژانتین پشت سر گذاشته بودند.
  در این دیدار تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی برزیل ست‌های اول، دوم و چهارم را با نتایج ۲۵ – ۱۹، ۱۵ – ۲۲ و ۲۵ – ۲۲ به نفع خود به پایان رساند.آمریکایی‌ها نیز ست سوم این بازی را ۲۵ – ۲۲ برنده شدند.
  متئو اندرسون، بازیکن تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال آمریکا با کسب ۱۹ امتیاز در این مسابقه امتیازآورترین بازیکن این دیدار بود.
  والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی از برزیل نیز به ترتیب ۱۸ و ۱۷ امتیاز را کسب کردند.
  با این پیروزی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل ۹ امتیازی شد و در صدر جدول کلی این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها قرار گرفت. آمریکا نیز با ۶ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.
  تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل در هفته‌ دوم این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها در گروه F با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلغارستان، ایران و صربستان همگروه است که این رقابتها به میزبانی بلگراد صربستان برگزار می‌شود.
  آمریکایی‌ها نیز در هفته‌ دوم باید به مصاف استرالیا، بلژیک و ایتالیا بروند.

  برچسب ها :

  نظرات