آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  گزارشی از فروش فیلم های سینمایی در حال اکران

  فروش «بارکد» از یک‌میلیارد عبور کرد/ «رسوایی۲» در مرز دو میلیارد و نیم

  فیلم های سینمایی در اکران جدید با اقبال خوبی مواجه شده و در میان فیلم‌های مقبول مخاطب فیلم‌های اجتماعی موفق‌تر عمل کردند.

  آوای شمال/ در میان دو فیلم اکران شده «بارکد» و «ایستاده در غبار» فیلم سینمایی «بارکد» شب گذشته با فروش فوق العاده بیش از ۱۰ سالن سینما مواجه شد.

  امیرقطبی مدیر دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم های جدید گفت: ۵ روز است که اکران شهرستان فیلم های «بارکد» و «ایستاده در غبار» در شهرستان ها آغاز شده است . هر دو فیلم با اقبال خوبی مواجه شدند. «ایستاده در غبار» در تهران پس از ۹ روز نمایش به فروش ۲۴۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۰۰ میلیون نایل شده که در کل فروش فیلم به ۳۴۰ میلیون تومان رسیده است.

  فیلم سینمایی «بارکد» ظرف ۹ روز نمایش در تهران به فروش ۸۲۰ میلیون تومان دست یافت که با فروش شهرستان فیلم که ۲۲۰ میلیون تومان است فیلم در کل به فروش ۱ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دست یافت.

  وی ادامه داد: شب گذشته فروش فیلم بارکد با سانس فوق العاده مواجه شد و این فیلم در بیش از ۱۰ سالن تا پاسی از شب نمایش آن  ادامه داشت.

  قطبی درباره فروش فیلم «رسوایی»۲ گفت: فروش فیلم در تهران به فروش ۱ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۹۷۰ میلیون تومان دست یافت که در کل به فروش ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان رسیده است. و به زودی از مرز ۲ میلیارد و نیم عبور می کند.

  فیلم «یک دزدی عاشقانه» نیز به فروش ۱ میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومان ظرف شش هفته نمایش رسیده است.

  وی درباره ادامه اکران «بادیگارد» و «ابد و یک روز» نیز گفت: فیلم «بادیگارد» به فروش ۷ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان و «ابد و یک روز» به فروش ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

  مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره فروش فیلم «آدت نمی کنیم» گفت: تهران به فروش ۵۹۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۰۵ میلیون تومان دست یافت. این فیلم در کل به فروش ۷۰۰ میلیون تومان دست یافته است. فروش فیلم در شهرستان ها تنها یک هفته است که آغاز شده و بعد از رفع توقیف از سوی دادستانی در شهرستان ها به نمایش درآمده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات