آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56214
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  توصیه‌های رهبری نقشه راه برای دولت و ملت است/ ضرورت حمایت از طرح‌های دانش بنیان

  امام جمعه محمودآباد گفت: توصیه‌های رهبری به دور از هر اغراقی به‌عنوان منشوری از حرکت، تلاش و جهت‌دهی و نقشه راه برای عبور از گردنه‌های خاص پیش روی ملت و دولت است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محمودآباد با اشاره به هفته جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی دارای خطیرترین مأموریت در تأمین و تولید محصولات استراتژیک نظیر برنج، گندم، گوشت و پروتئین مختلف بوده است و سازمان‌های تحت‌پوشش این وزارتخانه مهم، هرکدام در تضمین اقتصاد، سلامت غذایی، محیط‌زیست و خودکفایی کشور نقشی ویژه ایفا می‌کنند.

  وی افزود: خودکفایی، حمایت از کشاورزان، به‌صرفه بودن فعالیت کشاورزی، حفظ جنگل‌ها، منابع ملی، حفاظت معقول و منطقی عرصه‌های کشاروزی و باغی، اقدامات آموزشی و ترویجی و ورود جدی‌تر در حفظ اشتغال و اقتصاد مقاومتی از جمله مواردی است که باید مدنظر مسئولان کشاروزی کشور باشد.

  خطیب جمعه محمودآباد در ادامه به دیدار رمضانی مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب و توصیه‌های مهم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: این توصیه‌ها به دور از هر اغراقی به‌عنوان منشوری از حرکت، تلاش و جهت‌دهی و نقشه راه برای عبور از گردنه‌های خاص پیش روی ملت و دولت فرموده شد.

  موسوی با اشاره به توصیه‌های رهبری در خصوص اقتصاد و مسئله مهم اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همان‌طوری که سکان‌دار کشتی انقلاب فرمودند باید مسئولان به مسئله اقتصاد و خروج از رکود توجه جدی داشته باشند که یکی از راه‌ها، فعال کردن واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان است.

  این مسئول همچنین به توصیه‌های رهبری در خصوص بدعهدی طرف‌های مقابل در موضوع برجام به‌ویژه آمریکا اشاره کرد و افزود: معظم‌له به عدم گشایش مسائل بانکی و مالی و بیمه کشتیرانی و سایر مسائل به عنوان موضوعی مهم برای دولت تکلیف کردند که در صورت ادامه داشتن این رویه ما نیز اقدام متقابل را انجام می‌دهیم و در مقابل اظهارات سخیف کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام، ما نیز آن را آتش می زنیم.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: موضوع افزایش قدرت و اقتدار ایران اسلامی نیز از جمله رهنمودهای امید بخش مقام عظمای ولایت بود که باید در این خصوص مسئولان به ایمان اسلامی، استفاده از ظرفیت علمی، اقتدار اقتصادی و جمعیت جوان برای قدرتمند نمودن کشور استفاده کنند.

   

  گزارش تصویری:


  نظرات