آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56170
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  سردار جعفری نسب:

  هیچ طلبی از کسی ندارم/ لایه‌های مختلف اجتماعی در ایجاد امنیت با ما همراه بودند

  جعفری نسب با اشاره به اینکه هیچ طلبی از کسی ندارم، افزود: کینه‌ای نسبت به کسی در وجودم نیست و اگر جایی کم‌کاری کردم، طلب حلالیت می‌کنم.

  آوای شمال/ مراسم تکریم سردار مسعود جعفری‌نسب و معارفه سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمود میرفیضی امروز صبح با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، مسئولان استانی و شهرستانی در محل ستاد نیروی انتظامی استان برگزار شد.

  سردار مسعود جعفری‌نسب در این مراسم با بیان اینکه از ابتدای خدمت در مازندران چند موضوع را مورد توجه قرار دادیم، گفت: نیروی انتظامی وظایف زیادی دارد و مهم‌ترین آن‌ها برخورد با مسائلی است که مردم را رنج می‌دهد.

  فرمانده سابق انتظامی استان با بیان اینکه برخورد قاطعانه و مقتدرانه با برهم‌زنندگان نظم و امنیت در مازندران داشتیم، افزود: مردم واقعا از آزار و اذیت اراذل و اوباش ناراحت بودند و هم‌اکنون به آرامش لازم دست یافتند.

  وی با اشاره به اینکه ۸۰ نقطه کوچک و بزرگ آلوده استان از سوی نیروی انتظامی مورد پاکسازی قرار گرفت، اضافه کرد: در طول این مدت ۱۰ درصد از سرقت‌ها کاهش یافت و کشفیات موادمخدر با افزایش ۹۲ درصدی همراه بود.

  جعفری‌نسب بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی بیش از ۱۰۰ باند سرقت شناسایی و ۳ هزار سارق و ۶ هزار معتاد دستگیر شدند.

  وی گفت: مسئولان استان که در رأس آنها نماینده ولی‌فقیه قرار دارد، استاندار و اعضای شورای تأمین نهایت همکاری را با ما داشتند.

  فرمانده سابق انتظامی مازندران با اشاره به حمایت ویژه اعضای شورای تأمین استان، اضافه کرد: حمایت آنها سبب موفقیت نیروی انتظامی استان شد. ان‌شاء‌الله رضایت خداوند و مردم استان را به دست آورده باشیم.

  جعفری‌نسب بیان کرد: در برخی از مأموریت‌ها از ۳ هزار پرسنل استفاده می‌کردیم که از زحمات آن‌ها قدردانی می‌کنم.

  وی با بیان اینکه مازندران ۳سال متوالی مقام برتر در مباحث قرآنی به‌دست آورد، افزود: در ابتدای کار تنها ۵۰ الی ۶۰ نفر حافظ قرآن بودند و هم‌اکنون ۱۵۰۰ نفر حافظ جزء یک تا کل قرآن هستند.

  فرمانده سابق نیروی انتظامی مازندران با اشاره به آلودگی‌هایی که برای نیروهای انتظامی در برخورد با انواع فساد و انحراف در جامعه وجود دارد، افزود: تنها با تمسک به قرآن می‌توانیم خود را از آلودگی‌ها دور کنیم.

  این مسئول نظامی با بیان رتبه برتر نیروی انتظامی در موضوع تکریم و توجه به خانواده شهدای مازندران در میان دستگاه‌های اجرایی، اضافه کرد: لایه‌های مختلف اجتماعی در پیشبرد اهداف امنیتی و رفاهی مردم با ما همکاری کردند که از همه آنها قدرانی می‌کنم.

  جعفری‌نسب در پایان با اشاره به اینکه هیچ طلبی از کسی ندارم، گفت: کینه‌ای نسبت به کسی در وجودم نیست و اگر جایی کم‌کاری کردم، طلب حلالیت می‌کنم.

  برچسب ها :

  نظرات