آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56161
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

  مدیران شهرستان‌های نور و محمودآباد تغییر نمی‎کنند

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها باید احساس امنیت شغلی بکنند، گفت: بنا به تغییرات اساسی مدیران در حوزه انتخابیه نداریم.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی ظهر امروز در نخستین حضور خود پس از شروع مجلس دهم در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: امسال سال اقتصاد مقاومتی است و تلاش همه ما باید بر این باشد که با تعامل شعار سال مقام معظم رهبری محقق شود.

  وی از همه دست‌اندرکاران، شورای نگهبان و مردم به‌خاطر فراهم شدن انتخابات پرشور که سبب ناکامی دشمن شد، قدردانی کرد و افزود: از همه رقبا که موجب گرمی انتخابات شدند و همچنین نماینده قبلی به‌خاطر خدمات بسیار سپاسگزارم.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش ما این است که مدیران دستگاه‌ها احساس امنیت شغلی بکنند و بر این اساس بنا به تغییرات اساسی مدیران در حوزه انتخابیه نداریم، هدف خدمتگزاری درست است و باید این تفکر نهادینه شود که مردم ولی نعمت ما هستند.

  این مسؤول با اشاره به مشورت و مشارکت همه صاحب‌نظران و مدیران و فصل‌الخطاب قرار دادن قانون، بیان کرد: نگاه ما اجرای قانون است، هر کس بر او قانون تنگ است بداند بی‌قانونی تنگ‌تر است.

  اسماعیلی خاطرنشان کرد: خیلی از عملکردها شفاف نیست، شفاف کردن عملکردها سبب اطمینان بیشتر مردم می‌شود و باید نظامی طراحی کرد که عملکرد دستگاه‌ها شفاف و در منظر باشد که فسادپذیری را کاهش می‌دهد.

  وی اظهار کرد: در این عصر هر که مسؤولیت می‌پذیرد، باید پاسخگو باشد و در این زمینه با هماهنگی فرماندار دیدارهای روستایی و مردمی را طراحی کردیم که با حضور در مناطق مختلف شهرستان و ادارات و دریافت مشکلات، مدیران باید پاسخگو باشند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تفکر، تعقل و بهره‌مندی از همه اندیشه‌ها برای وحدت مدیریت را  ضروری دانست و تأکید کرد: باید با کمک هم به برنامه‌های تدوینی اعتقاد داشته و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اعم از، استاندار، فرماندار و دیگر مدیران باید قدرتمند باشند، زیرا اجماع برای نقطه وحدت و خدمتگذاری اصل است.

  این مسؤول تصریح کرد: اجرای عدالت که امروز مظلوم واقع شده، از اصول مدیریتی است، استفاده از همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها عین عدالت است و ما باید با همکاری مدیران استانی این را محقق کنیم و جایگاه شهرستان و مدیران شهرستانی را ارتقا دهیم.

  اسماعیلی افزود: بهره‌وری و اثربخشی از دیگر اصول مدیریتی است، یک مدیر سعی کند تا کارآفرین باشد و از ظرفیت موجود استفاده کند، منتظر دیگران نباشد با فرض بر اینکه اطراف ما بسته است و راه به جایی نداریم، باید خود را پوشش دهیم و از بحران عبور کنیم.

  وی اظهار کرد: همه تلاش ما این است تا با تعامل سازنده و وظایف مشخص و حمایت از فرماندار برخی از مشکلات منطقه را رفع و حل کنیم، زیرا نماینده مجلس یک وظیفه قانون‌گذاری دارد و یک وظیفه نظارتی که به ریاست مجلس هم گفتم یک روز از روزهای کاری هفته در خانه ملت به امر نظارتی اختصاص پیدا کند و با تقویت امور اهداف نظام محقق شود.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از تجارب نمایندگان قبلی استفاده می‌کنم و از همه آنان به‌ویژه نماینده قبلی عبدالوحید فیاضی ضمن قدردانی از اقدامات چهارساله انتظار دارم در پیشرفت منطقه کمک کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات