آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5610
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ میوه فروش به خاطر میوه مجانی

  آوای شمال/ ساعت ۲۱ و ۲۰ دقیقه بیست و نهم دی ماه، ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار تهران از طریق تماس شهروندان با سامانه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع درگیری و چاقوکشی منجر به جرح در خیابان ۱۶ متری امیری مطلع و بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. ماموران […]

  آوای شمال/ ساعت ۲۱ و ۲۰ دقیقه بیست و نهم دی ماه، ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار تهران از طریق تماس شهروندان با سامانه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع درگیری و چاقوکشی منجر به جرح در خیابان ۱۶ متری امیری مطلع و بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
  ماموران پس از حضور در محل در خلال تحقیقات پلیسی دریافتند شخصی به هویت “معرفت ” ۴۵ ساله که میوه فروش دوره گرد بوده است در این درگیری از ناحیه گردن مجروح و به شدت دچار خونریزی شده است.
  به دنبال این موضوع ماموران اطلاعات کلانتری با هماهنگی مرکز پیام،اورژانس به محل فراخوانده می شود و “معرفت” سریعا به بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) منتقل می شود که علی رغم تلاش کادر پزشکی بیمارستان نامبرده بر اثر جراحات و خونریزی شدید فوت می کند.

  لذا با توجه به اهمیت موضوع، ماموران اطلاعات کلانتری با همکاری نیروهای کمکی  فعالیت خود را جهت دستگیری متهم و یا متهمان آغاز کردند.
  تحقیقات پلیس مشخص کرد که قاتل جوانی ۳۷ ساله به نام نادر است که از میوه فروشان محله می باشد که پس از درگیری با معرفت(مقتول) متواری شده است.
  در ادامه ماموران کلانتری هفت چنار توانستند قاتل متواری را که در پشت بام های همسایه ها پنهان شده بود، ردیابی کنند. سپس عوامل نیروی انتظامی با حکم قضایی وارد پشت بام ها شدند و قاتل متواری را کمتر از ۳۰ دقیقه از وقوع جنایت زیر یکی از کولر ها دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
  متهم در تحقیقات اولیه بیان داشت: به دلیل اختلاف حسابی که با معرفت داشتم با او درگیر شدم و با چاقو داخل مغازه “معرفت” را مجروح کردم.

  قاتل ادامه داد: مقتول همیشه از من میوه می گرفت ولی هیچ وقت پولش را برایم نمیآورد و می گفت که میوه ها را مجانی از من گرفته است و امروز نیز به دلیل همین حرف بسیار عصابی شدم و با او درگیر شدم.
  رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار سرهنگ اکبر مرادی با اعلام و تائید این خبر گفت: متهم به همراه پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات