آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5605
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  حمله مرگبار به مامور راهور به خاطر جریمه

  آوای شمال/ دو مرد متخلف پس از جریمه شدن از سوی مامور راهور، برای انتقام‌گیری، او را تا یک قدمی مرگ بردند. بعدازظهر سیزدهم دی امسال یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان مشهد زمانی که متوجه تخلف یک راننده شد، او را در حاشیه خیابان متوقف کرد و در حال جریمه کردن وی بود […]

  آوای شمال/ دو مرد متخلف پس از جریمه شدن از سوی مامور راهور، برای انتقام‌گیری، او را تا یک قدمی مرگ بردند.

  بعدازظهر سیزدهم دی امسال یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان مشهد زمانی که متوجه تخلف یک راننده شد، او را در حاشیه خیابان متوقف کرد و در حال جریمه کردن وی بود که ناگهان دو مرد که راکبان یک دستگاه موتورسیکلت بودند به او نزدیک شدند. مردان غریبه به سمت مامور پلیس حمله ور شده و او را بشدت زخمی کردند.

  پلیس جوان غرق در خون روی زمین افتاد و مردان مهاجم با سوار شدن به موتورشان بسرعت از محل فرار کردند. با حضور ماموران در محل، مامور راهور به بیمارستان منتقل شد وتحت درمان قرار گرفت که با تلاش پزشکان از مرگ نجات پیدا کرد.

  کارآگاهان پلیس آگاهی سپس به تحقیق از مامور راهور پرداختند و متوجه شدند، مامور پلیس پیش از این دو مرد مهاجم را جریمه کرده بود و آنها برای انتقام دست به این کار زده بودند.

  شامگاه بیست و نهم دی امسال خانه های دو متهم در شهرستان مشهد شناسایی شد و با هماهنگی قضایی ماموران آنها را دستگیر کردند.

  با انتقال متهمان به پلیس آگاهی، آنها تحت بازجویی قرار گرفتند و اعتراف کردند با انگیزه انتقام گیری از مامور پلیس راهور، او را در خیابان با ضربه های چاقو زخمی کرده اند.

  سردار بهمن امیری مقدم، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در این باره به جام جم گفت: با اعتراف های اولیه متهمان، آنها با صدور قرار قانونی در بازداشت به سر می برند و تحقیقات تکمیلی از این دو نفر ادامه دارد. وضع مامور زخمی نیز رضایتبخش است.

   

  برچسب ها :

  نظرات