آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  هلیکوپتر و خودروی پوتین +عکس

  بیش از 10 راننده در خدمت رئیس جمهور روسیه هستند. آنها رانندگان حرفه ای و درجه یک هستند و یک بار در هفته تمرینات ویژه را انجام می دهند. یکی از شرایط کار ، تیراندازی هنگام حرکت خودروست.

  آوای شمال/  به نقل از عصر ایران،  اکتبر  سال ۲۰۱۲،  ولادیمیر پوتین  در روز  تولد خود  اعلام کرد که قصد دارد  بیشتر  از کرملین دور شود  تا باعث  ترافیک  سنگین در خیابان های  مسکو نشود.  به همین خاطر وی در « اوگارووا نو»  در حومه مسکو  ساکن شد.  دمیتری مدودف ، نخست وزیر روسیه  نیز با بالگرد رفت و آمد می کند و  جایگاه  فرود بالگرد  روبروی کاخ  سفید روسیه  در  خیابان ساحلی « کراسنوپرسننسکی»  ساخته شده است. پس از شش  ماه  دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری  به بی معنا بودن  این ایده اعتراف کرد.  ترافیکی که پوتین  و مدودف سعی کردند  مانع از ایجاد آن شوند  کمتر نشد.

   

  وسایل نقلیه پوتین (عکس)

  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران، پوتین  فقط با بالگرد روسی « می -۸»  پرواز می کند. شرکت « بالگردهای  روسیه»  ویژه پرواز رئیس جمهور  مدل جدید « می» با سالن بهتر و مجهزتر برای شخصیت های مهم  کشور   را طراحی کرد.  چند سال پیش  کابین « لوکس»  چنین بالگردی به ولادیمیر پوتین نشان داده شد.  در داخل کابین مسافر بالگرد، صندلی چرمی، کاناپه، تلویزیون و  همه جور وسایل برقی  از قهوه جوش گرفته  تا  یخچال وجود داشت. پوتین بعد از دیدن از کابین بالگرد  از ریاست « مین پروم تورگ» افزودن یک چیز دیگر را درخواست نمود.

   

  وسایل نقلیه پوتین (عکس)

   

  رئیس جمهور روسیه در زمان برگزاری نمایشگاه  بین المللی  هوا – فضا « ماکس»  در سال گذشته،  از پرنس  امارات  متحده عربی  دعوت کرد  وارد کابین مسافر  بالگرد جدید بشود. در آنجا چیزی بود که  می بایست باعث تعجب  شاهزاده شود  که به تجملات  عادت دارد.

  ولادیمیر پوتین با مرسدس بنز — Mercedes-Benz S600 Pullman-  رفت و آمد می کند.  در گاراژ سرویس فدرال  ۱۱ خودرو از این مدل وجود دارد.  ولادیمیر پوتین  با  مرسدس بنز برای اولین دور ریاست جمهوری  راهی کرملین شد. با همین خودرو برای  یاد  کردن سوگند در مراسم تحلیف در روز  ۷ ماه مه سال ۲۹۹۴  راهی کرملین شد و همانا در آن زمان، تعویض  خودروهای ریاست جمهوری  روسیه صورت گرفت.

   

  وسایل نقلیه پوتین (عکس)

  پوتین نه فقط  با لیموزین، بلکه با مینی بوس  نیز رفت و آمد می کند.  وی با مینی بوس  زره پوش به گنجایش ۱۰-۸ نفر  به نقاط مختلف کشور سفر می کند. در سرویس فدرال محافظت،  درباره آموزش  رانندگان  شخصیت های  اول کشور  توضیح دادند.  کاندیدهای این  شغل  مراحل جدی انتخاب را می گذرانند  و خصوصیات روانی و  سابقه  کار  و واکنش آنها در شرایط اضطراری  در نظر گرفته می شود.

  بیش از ۱۰ راننده  در خدمت رئیس جمهور روسیه هستند.  آنها رانندگان حرفه ای و درجه یک هستند و یک بار در هفته  تمرینات ویژه  را  انجام می دهند.  یکی از شرایط  کار ، تیراندازی  هنگام حرکت خودروست. رانندگان با  وسایل تمرینی،  شرایط رانندگی روی یخ، عبور از موانع آبی و انفجار را  تمرین می کنند. می گویند هر راننده ای طی این تمرینات چند کیلو وزن کم می کند.

  گروه ویژه « راسیا»  برای سفرهای  خارجی و اسکورت ریاست کشور ، با هواپیمای  باری به محل  موردنظر رسانده می شود. در زمان دیدار وین، ژوئن  سال ۲۰۱۴ میلادی،  ۲۷ خودرو و ۱۰ موتورسیکلت،  خودروی رئیس جمهور روسیه را اسکورت کردند  که اکثر موتورسیکلت ها  به پلیس اطریش تعلق داشت. خودروی رئیس جمهور لیموزین  و چند مینی بوس با  آژیر ویژه بود. مقامات شهر  خیابان ها را  نبسته بودند.

  هنگام سفرهای رئیس جمهور در روسیه،  شماره  خودرو به لحاظ امنیتی در  جلوی ماشین  نصب نمی شود. به همین دلیل در زمان حرکت چند خودروی هم شکل به دشواری می توان  تشخیص داد  شخصیت عالی مقام در کدام خودروست.  شماره نصب شده در عقب خودرو برای  محافظان است. در سفر های خارجی همه چیز وابسته به میزبان دارد.

  برچسب ها :

  نظرات