آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 56009
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  یورو 2016 فرانسه؛

  آلبانی ۰ – ۲ فرانسه / صدای خروس بی محل دقیقه ۹۰ درآمد + تصاویر

  تیم های ملی فوتبال آلبانی و فرانسه از ساعت 23:30 در گروه A از رقابت های یورو ۲۰۱۶ به مصاف هم رفتند.

  آوای شمال/ تیم های فرانسه و آلبانی در دومین دیدارشان از گروه A رقابتهای یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه ولودرومه و به قضاوت ویلیام کولام اسکاتلندی به مصاف هم رفتند.

  *ترکیب فرانسه:

  هوگو لوریس – باکاری سانیا – عادل رامی – لورن کوسیلنی – پاتریس اورا – انگولو کانته – بلیز ماتویدی – کینگزلی کومان – دیمیتری پایه – آنتونی مارسیال – اولیویه ژیرو

  *ترکیب آلبانی:

  اتریت بریشا – اندی لیلا – ارمیر لنیانی – السید هوسای – آنسی آگولی – لدیان مموشای – آرماندو سادیکو – بوریم کوکلی – مورگیم ماورای – آرلیند آیتی – امیر آبراشی

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسها

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  ین مسابقه در حالی آغاز شد که نیمکت نشینی پل پوگبا ستاره تیم ملی فرانسه ، که در مسابقه اول کم فروغ بود ، مهمترین اتفاق قبل از مسابقه بود.

  در ابتدای بازی فرانسوی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و ضربه سر اولیویه ژیرود که به بالای دروازه آلبانی رفت ، تنها موقعیت خطرناک خروسها بود.
  پس از آن بازی آرام شد و فرانسوی ها با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ ، نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند. البته آلبانی هم برنامه هایی برای حمله کردن داشت و چند موقعیت گل را روی دروازه حریف ایجاد کرد که برای آنها نیز حاصلی نداشت.
  دقیقه ۴۱ پاتریس اورا بازی خطرناک انجام داد و پایش را به سر بازیکن آلبانی زد و داور خطا گرفت. ضربه خطا به صورت بسیار خطرناک از بالای دروازه لوریس به بیرون رفت.
  در نهایت این نیمه با بازی ضعیف فرانسوی ها و بدون برتری تیم خاصی بدون گل به پایان رسید.

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  *آمار نیمه اول:

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  آلبانی 0 - 0 فرانسه

  در ابتدای نیمه دوم پل پوگبا به جای مارشیال به زمین مسابقه آمد. در همان ثانیه های ابتدایی این نیمه فرانسه میتوانست به گل برسد اما ضربه سر کومان به طور خطرناک به بیرون رفت.
  دقایقی بعد آلبانی یک فرصت عالی گلزنی داشت اما ضربه آبراشی به تیر دروازه فرانسه برخورد کرد.
  سرعت این نیمه در دقایق ابتدایی بالا بود و باز هم فرانسوی ها فرصت گلزنی داشتند. سانتر بیرون پای دیمیتری پایه جلوی دروازه به پوگبا رسید اما ضربه پوگبا به طوری خطرناک به بیرون رفت.
  حضور پوگبا در این نیمه کاملا فرانسه را در فاز هجومی دگرگون کرد و این تیم کاملا بازی را در دست گرفت .
  دقیقه ۶۶ باز هم فرانسوی ها روی یک سانتر فرصت گل ایجاد کردند اما این بار نیز ضربه سر ژیرو روی سانتر کومان به کنار دروازه رفت. این آخرین ضربه کومان به توپ بود و سپس جایش را به گریزمان داد.
  لحظاتی بعد باز هم ژیرو با ضربه سر خطرناک ظاهر شد و توپ را با سانتر پایه به تیر دروازه آلبانی زد تا در ضربه به تیر هم مساوی شوند.
  هر چه به پایان بازی نزدیک شدیم فرانسه فشار حملات را بیشتر کرد و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه آلبانی پیش رفت اما موفق نبود.
  در نهایت در دقیقه ۹۰ قفل دروازه آلبانی شکسته شد . آنتونی گریزمان تعویض طلایی دشام که در بازی نخست نمایش بدی داشت در این بازی تیمش را نجات داد و با ضربه سر دروازه آلبانی را باز کرد.
  چند دقیقه بعد و در حالیکه آلبانی برای جبران گل جلو کشیده بود ، فرانسه روی یک ضد حمله توسط پایه به گل دوم رسید.
  در نهایت این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود فرانسه به پایان رسید تا فرانسه شش امتیازی و صعودش قطعی شود و آلبانی بدون امتیاز حذف شد.

  آلبانی 0 - 2 فرانسه / صدای خروس بی محل دقیقه ۹۰ درآمد + تصاویر

  آلبانی 0 - 2 فرانسه / صدای خروس بی محل دقیقه ۹۰ درآمد + تصاویر

  آلبانی 0 - 2 فرانسه / صدای خروس بی محل دقیقه ۹۰ درآمد + تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات