آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55968
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون اقتصادی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی مازندران مطرح کرد

  شناسایی ۲۵۸ فرصت سرمایه‌گذاری خارجی در مازندران

  معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران با اعلام اینکه 258 فرصت سرمایه‎گذاری در استان برای حضور فعالان اقتصادی خارج از کشور شناسایی شد، گفت: اقدامات لازم برای واگذاری این فرصت‌ها در استان انجام شده است.

  آوای شمال/ پرویز خالقی بعد از ظهر امروز در دیدار فعالان اقتصادی مازندران با هیأت تجاری از یونان اظهار کرد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مازندران آماده ارائه خدمات مطلوب به فعالان این عرصه است.

  وی تصریح کرد: در سال ۹۴ بیش از ۳۶ مجوز برای سرمایه‎گذاری در استان صادر شد که بخشی از سرمایه‌گذاری‌ها مربوط به فعالان ایرانی خارجی از کشور و تعدادی هم برای سرمایه‎گذران خارجی بود.

  معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران خاطرنشان کرد: شرکت‌های از کشورهای فرانسه، ترکیه و کانادا در استان سرمایه‌گذاری کردند.

  وی با اعلام اینکه ۲۵۸ فرصت سرمایه‎گذاری در استان برای حضور فعالان اقتصادی خارج از کشور شناسایی شد، افزود: اقدامات لازم برای واگذاری این فرصت‌ها در استان انجام شده است.

  خالقی با اعلام اینکه چندین پروژه گردشگری در استان آماده واگذاری است، گفت: صاحبان این شرکت‎ها آماده واگذاری این فرصت سرمایه‌گذاری هستند.

  در ادامه عبدالله مهاجر رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اظهار کرد: مازندران قابلیت بسیاری بالای در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و گردشگری دارد.

  وی خاطرنشان کرد: ۴۰۰ کیلومتر از سواحل استان مازندران فرصت بسیار مناسبی برای جذب توریست است و آماده جذب سرمایه‌گذاری در این زمینه هستیم.

  مهاجر اضافه کرد: جای جای استان مازندران قابلیت جذب گردشگر و نیز فعالان تهیه و تولید موادغذایی را دارد و اقداماتی نیز در این زمینه در دست اقدام است.

   

  برچسب ها :

  نظرات