آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55956
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  سردار اشتری:

  پلیس، امنیت سرمایه گذاران را در سراسر کشور تأمین می‌کند

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس امنیت سرمایه گذاران را در سراسر کشور تأمین می‌کند.

  آوای شمال/ سردار حسین اشتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری جلساتی را برپا و باهمت کارشناسان داخلی و خارج ناجا در راستای تحقق این فرمان تلاش کرد.

  وی ادامه داد: یکی از اقداماتی که در اولویت کاری پلیس قرار دارد و در راستای تحقق این فرمان است برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز در کشور است؛ همکارانم در سراسر کشور خصوصا در شهرهای مرزی و استان‌هایی که به مرز خشکی و دریا راه دارند برنامه‌های مختلفی را تدوین و تدارک دیده‌اند تا سد راه قاچاقچیان شوند.

  این فرمانده ارشد انتظامی اضافه کرد: همکاران در مرزهای کشور آمادگی شناسایی و کشف و برخورد با کالاهای قاچاق داشته و برخورد با عوامل موثری که در این راستا فعالیت دارند را در دستور کار قرار داده است.

  اشتری تصریح کرد: شبکه‌ها و باندهای مافیایی و اصلی قاچاق کالا و ارز از دید پلیس پنهان نمانده و با آنان برخورد جدی صورت خواهد پذیرفت. در این رابطه طی چند ماه اخیر توفیقاتی به دست امده و امیدواریم با هماهنگی که بین نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و مسؤولان استانها و استانداران به وجود آمده بتوانیم در این راستا توفیقات بیشتری داشته باشیم.

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی دیگر از اقدامات پلیس ایجاد امنیت و برقراری امنیت پایدار در محیط کسب و کار است و در هرکجایی از کشور نیازمند سرمایه‌گذاری باشد پلیس آمادگی لازم را برای تامین امنیت محیط کار را دارد.

  وی ادامه داد: خوشبختانه اکنون وضعیت امنیتی در کشور بسیار خوب بوده و اگر در نقاطی لازم است اهتمام بیشتری صورت پذیرد این مهم در دستور کار پلیس قرار دارد و در این راستا تلاش می‌شود.

  این مسؤول اضافه کرد: پلیس با افتخار در خدمت سرمایه گذاران داخلی بوده تا با امنیت خاطر بتوانند به تولید و اشتغال در مناطق مختلف کشور بپردازند و در این راستا توفیقاتی داشته باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات