آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55917
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با درخشش ملی پوشی از شهرستان محمودآباد:

  عنوان سومی مسابقات فوتبال پیشکسوتان جهان به تیم ملی ایران رسید

  تیم فوتبال پیشکسوتان ایران با حضور بازیکن محمودآبادی خود توانست مقام سومی جهان را از آن خود کنند.

  آوای شمال/  مسابقات قهرمانی پیشکسوتان فوتبال جهان با حضور تعدادی از تیم‌های مختلف بین‌المللی از جمله ایران در کشور تایلند و در حالی برگزار شد که ملی پوش سابق محمودآبادی در این رقابت‌ها حضور موفقی را به نمایش گذاشت.
  محمد اسماعیلی مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد در این باره گفت :این رقابت‌ها که در خرداد ماه با حضور ۸ تیم و در دو گروه ۴ تیمی برگزار شد با صعود ایران و انگلیس از گروه اول و اسکاتلند و تایلند از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی همراه بود.
  وی ادامه داد: ایران که در مرحله گروهی توانسته بود کشورهایی مانند آمریکا، تایوان و انگلیس را شکست دهد بعنوان تیم اول گروه به مصاف تایلند میزبانی رفته بود که در گروه خود دوم شده بود .
  وی تصریح کرد: ایران برای حضور در فینال به مصاف تایلند رفته که با شکست در ضربات پنالتی از میزبان رقابت‌ها از حضور در دیدار نهایی جا‌ماند .
  اسماعیلی افزود : تیم ایران در ضربات پنالتی مغلوب تایلند شد و در دیدار رده بندی با اسکاتلند موفق شد با زدن ۴ گل مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
  با کسب این نتایج تیم ملی پیشکسوتان کشورمان در این رقابت‌ها با درخشش یکی از فرزندان محمودآبادی توانست مقام سومی رقابت‌ها را با شایستگی هر چه تمام از آن خود کند.
  به گزارش آوای‌شمال بهروز ولی‌پور متولد شهرستان محمودآباد که سابقه حضور و بازی در تیم‌های باشگاهی خزر محمودآباد، شموشک نوشهر، فجرسپاسی شیراز، ماشین سازی تبریز، بانک صادرات استان، غنچه ساری، ایرسوت نوشهر را در کارنامه خود داشته و همچنین از جمله بازیکنانی بوده که از شهرستان محمودآباد توانسته به تیم ملی فوتبال کشورمان در زمان علی پروین دعوت شود.
  شایان ذکر است بهروز ولی‌پور با تیم منتخب فوتبال پیشکسوتان استان مازندران قهرمانی کشور را بدست آورد بود.

   

  گزارش تصویری:


  نظرات