آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55837
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  در پی توصیه‌های رهبر معظم انقلاب خطاب به کارگزاران نظام/2

  سردار جوانی: امریکا لابلای حلقه‌های سانتریفیوژ نیت‌ پلیدی دارد/ پذیرش برجام به خاطر امتیازات اقتصادی‌اش بود

  مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: صنعت هسته‌ای موضوعی راهبردی است که دشمنان آن را نشانه گرفتند .

  آوای شمال/ سردار سرتیپ ید الله جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه درباره بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام عنوان داشت: امریکا همواره سعی کرده قدرت جمهوری اسلامی ایران را مهار کند و در این راستا هر اقدامی را انجام داده است .
  وی با اشاره به اینکه روز به روز در منطقه بر اقتدار جمهوری اسلامی افزوده می شود، گفت: صنعت هسته ای یک موضوع راهبردی است که دشمنان در چند سال اخیر آن را نشانه گرفتند .
  سردار جوانی اظهار داشت نقشه اصلی دشمنان اسیب زدن به توانمندی های جمهوری اسلامی است و در این مسیر ابتدا سعی می کنند این صنعت را کند کنند و سپس آن را متوقف سازند.
  مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: توانمندی اقتصادی ،سیاسی ، فرهنگی و جمعیت جوان از بنیان های اقتدار ایران است که ایران را به یک قدرت نوظهور تبدیل نموده است.
  سردار جوانی با اشاره به جمله مهم رهبر معظم انقلاب خطاب به جمهوری خواهان مبنی بر  اینکه اگر آن‌ها برجام را پاره کنند ما هم ان را اتش می زنیم گفت: اگر جمهوری اسلامی برجام را پذیرفت فقط به دلیل امتیازات اقتصادی بود.
  سردار جوانی با بیان اینکه دشمن هویت ایران را نشانه رفته اظهار داشت: موضوع هسته ای و حقوق بشر و ….. بهانه است و امریکا با جمهوری اسلامی مشکل دارد.
  وی گفت: توصیه های مهم رهبری در بحث سانتریفیوژها از سوی مسولین پیگیری شود ، چرا که نیت پلیدی لابلای حلقه های سانتریفیوژ از سوی امریکا نهفته است.

  برچسب ها :

  نظرات