آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55736
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  نتایج اولیه کارشناسی ارشد ساعت ۱۲ اعلام می شود

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون ناپیوسته کارشناسی ارشد سال 95 از ساعت 12 امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

  آوای شمال/ مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده نتایج اولیه آزمون ناپیوسته کارشناسی ارشد سال ۹۵ کلیه داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و از ساعت ۱۲ امروز ۲۵ خرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
  وی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده نتایج اولیه آزمون ناپیوسته کارشناسی ارشد سال ۹۵ کلیه داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و از ساعت ۱۲ امروز ۲۵ خرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
  مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه عنوان کرد: کلیه داوطلبان برای اطلاع از وضعیت علمی و نتیجه می توانند از ساعت ۱۲ به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد از نحوه پذیرش خود در دانشگاه مطلع شوند.
  وی تاکید کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد تا ۳۰ خرداد ۹۵ لغایت ۲ مرداد ۹۵ نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اقدام کنند.
  توکلی اظهار داشت: اطلاعیه اولیه درباره نتایج اولیه برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از ساعت ۱۲ امروز بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
  وی اظهار کرد: دفترچه راهنما شامل شرایط، ضوابط و قوانین پنج شنبه ۲۷ خرداد بر روی سایت قرار می گیرد.
  مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: برای شرکت در این آزمون ۷۶۱ هزار و ۲۳۷ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۹۲ هزار و ۵۵۹ نفر زن و ۳۶۸ هزار و ۷۱۴ نفر مرد هستند.
  توکلی ادامه داد: از تعداد ۷۶۱ هزار و ۲۳۷ نفر ثبت نام کننده در این آزمون ۶۸ هزار و ۵۴۸ داوطلب علاقمندی خود را اعلام نمودند. با توجه به آمار داوطلبان ثبت نام کننده و آمار علاقمندی ۶۸ هزار و ۵۲۸ داوطلب برای برگزاری آزمون و ۸۲۹ هزار و ۸۲۱ کارت صادر گردید.
  وی اظهار کرد: آزمون ناپیوسته سال ۹۵ در صبح و بعد از ظهر  ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۹۵  در ۶۶ شهر و  ۱۴۸ حوزه برگزار شد که تعداد ۷۶۱ هزار و ۲۷۳ نفر حاضر و تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۸ داوطلب غایب و از تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۸ داوطلب در جلسه امتحان حاضر شدند.
  وی ادامه داد: از ۵۶۶ هزار و ۱۵۸ نفر داوطلب حاضر در جلسه امتحان  ۴۴۴ هزار و ۵۳۹ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند، که تعداد ۲۲۴ هزار و ۳۸۸ نفر زن و ۲۲۰ هزار و ۱۵۱  مرد هستند.

  برچسب ها :

  نظرات