آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55635
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  یکی از مسئولان ستاد اننخاباتی روحانی در گفت‌وگو با دانا:

  آقای روحانی! بجای شوهای سیاسی به فکر مشکلات معیشتی باشد/کابینه پیرمردها را تعطیل کنید/مردم از این عملکرد ناراضی هستند/ با این وضع قطعا دولت یازدهم چهار ساله است

  مسئول ستاد اننخاباتی حسن روحانی در شمال تهران گفت: یکی از ایرادات بزرگ دولت یازدهم این است که درها به روی مردم بسته شده و کارها دست تیمی از کارگزاران و سازندگی و اندکی از اصلاح طلب های افراطی است.

  آوای شمال/ امیر حسین جوانشیر از مسئولان ستاد انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۲ در آستانه عمر سه سالگی دولت روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار داشت: در آستانه ۲۴ خرداد و شروع آخرین سال دولت یازدهم هستیم.

  وی با بیان اینکه دولت حسن روحانی با وعده های زیادی به سر کار آمد، افزود: بعد از سه سال از عمر این دولت، مردم همچنان منتظر تحقق وعده های داده شده در هنگام تبلیغات هستند.

  وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم هیچ برنامه ای برای رفع مشکلات اقتصادی مردم ندارد، بیان کرد: شعار دادن، کارها و مانور های تبلیغاتی که رییس جمهور انجام می‌دهد نشان از بی برنامه بودن تیم اقتصادی وی در حل مشکلات ملت ایران است.

  جوانشیر در ادامه تصریح کرد: بیکاری، رکود، تعطیلی کارخانه ها، افزایش قیمت دلار و… شواهدی است که نشان می‌دهد دولت یازدهم در امور اقتصادی ناموفق بوده و بجای حل مشکلات، دولت قبل را مقصر تمام ناموفقیت های خود می داند.

  وی با بیان اینکه مشکل اصلی اقای روحانی کابینه ای با سن بالا است که دیگر نمی تواند مشکلات مردم را حل کند، گفت: جدا از این مطلب وجود افراد حاشیه ساز و فامیل بازی در این دولت مشاهده می شود و  آقای روحانی باید کابینه پیرمردها را تعطیل کند و کار را به دست جوانان بسپارد.

  وی با اشاره به اینکه انتصاب های فامیلی در عمل نماد خوبی بین مردم ندارد، اضافه کرد: می‌بنیم که بجای شایسته سالاری و استفاده از متخصصین در امور از کسانی در مناصب مختلف استفاده  می شود که از جریان خاصی حمایت می‌کنند.

  مسئول ستاد اننخاباتی حسن روحانی در شمال تهران تصریح کرد: یکی از ایرادات بزرگ این دولت این است که درها به روی مردم بسته شده و کارها دست تیمی از کارگزاران و سازندگی و اندکی از اصلاح طلب های افراطی است.

  جوانشیر با اشاره به اینکه مردم از این عملکرد ناراضی هستند، گفت: در یک سال باقی مانده رییس جمهور باید رویه خود را عوض کرده و به جای وعده هایی که انجام نمی شود به فکر رفع مشکلات مردم باشد.

  وی با بیان اینکه اگر وضع به همین منوال پیش رود قطعا دولت یازدهم چهار ساله خواهد بود، بیان کرد: آقای روحانی بجای شوهای سیاسی که راه انداخته است به فکر بر طرف کردن مشکلات معیشتی مردم باشد.

  وی در انتها خاطر نشان کرد: تجربه نشان داده است کسانی که به آمریکا اعتماد می‌کنند در آخر سیلی محکمی از این اقدام خود خواهند خورد.

  برچسب ها :

  نظرات