آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55412
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فضای مجازی
 •   

  عشق نافرجام پیرمرد روستایی سوژه «ماه عسل» شد + تصاویر

  «عمو سبحان» مهمان امروز «ماه عسل» بود که با حضور گرم و شیرینش در برنامه، از رسیدن ها و نرسیدن ها در زندگی‌اش گفت.

  آوای شمال/ پنجمین روز برنامه «ماه عسل» رمضان ۹۵، با توجه به بازی های فوتبال یورو ۲۰۱۶ نسبت به روزهای قبل زودتر شروع شد.

  در ابتدا دعای فرج و تیتراژ ابتدایی پخش شد. علیخانی در حالی وارد صحنه ماه عسل شد که از مخاطبان به خاطر ابراز محبت نسبت به برنامه دیروز تشکر کرد. در ادامه دوربین «ماه عسل» که در خانه یکی از جانبازان دفاع مقدس رفته بود و همچنین پشت صحنه برنامه دیروز پخش شد.

  در ادامه علیخانی یکی از افتخارات برنامه «ماه عسل» را پیگیری مخاطبان دیگر کشورها اعلام کرد. همچنین از کارن همایونفر آهنگساز به خاطر محبت هایش تشکر کرد و گفت:

  عزیز دل من، کارن همایونفر نازنین که همیشه کارهای دوست داشتنی داشته و نمیشود از موسیقی متن های بی نظیرش گذشت.
   
  ازش خیلی ممنونم برای اینکه ما توی خیلی از گفتگوهایمان در دل برنامه از موسیقی متن های او به عنوان زیرصدا کار کردیم. کارن یک تذکر خیلی حرفه ای و درست به من داده که در نهایت احترام و حرفه ای گری بوده. من از همین جا روی ماهش را می بوسم.»
   
  پس از آن، علیخانی مهمان برنامه امروز را که صاحب سه کتاب است، دعوت کرد و طبق معمول از اصالت خانوادگی مهمان سوال کرد. «عمو سبحان» در یکی از روستاهای شهر تربت حیدریه متولد شده  است و با توجه به شرایط کاری و خانوادگی  نمی توانست  درس بخواند.

  عشق نافرجام پیرمرد روستایی سوژه «ماه عسل» شد + فیلم و تصاویر

  عمو سبحان قصه امروز در ادامه گفت: در سن ۱۶ سالگی به خاطر شکست عشقی که خوردم، در حالی که این جور موقع ها همه به کوه می روند اما من به تهران آمدم. دوباره در تهران هم علاقه مند به دختری شدم که زمانی که ابراز علاقه خود را نشان دادم با برخورد تند از طرف خانواده دختر مواجه شدم.

  بعد از پخش مستند عمو سبحان که خودش کتاب های خود را می فروخت، علیخانی از او دلایل نوشتن کتاب را پرسید که وی از زمانی گفت برای ختم فردی دعوتش کردند که قرآن بخواند که با دیدن اسم روی قبر به یادش افتاده که این اسم آشناست؛ بعدا می فهمد که به این فرد علاقه‌مند بوده است.

  عشق نافرجام پیرمرد روستایی سوژه «ماه عسل» شد + فیلم و تصاویر

  در ادامه علیخانی با اجازه «عمو سبحان» بخش هایی از کتاب ایشان را خواند که نکته جالب اینجا بود که همه کتاب را حفظ بود. اما سوال مهم علیخانی از عمو سبحان این بود که خانم و بچه های شما از این اتفاقات ناراحت نیستند ؟

  عمو سبحان گفت» به خاطر گذشتی که همسرم دارد مشکلی پیش نیامده. علیخانی گفت: از این گذشت ها در تهران اصلا نیست !

  بعد از یک رفت و آمد رسانه ای خانواده عمو سبحان در صحنه ماه عسل حال حاضر شدند.

  قبل از حضور خانواده عمو سبحان، علیخانی دست نوشته های عمو سبحان را نشان داد. نکته جالب کتاب «بالاتر از مجنون» این است که عمو سبحان کتاب  را به همسر خود تقدیم کرده است. عمو سبحان، به عشق های قبلی اش نرسید اما الان همسر و فرزندانی دارد که آنها را عاشقانه دوست دارد.

  تنها دارایی عمو سبحان فقط دست نوشته های داستان عشق نا فرجامش بود که دوباره توانسته از این طریق هزینه های خود و خانواده را تامین کند. علی پسر عمو سبحان از عشق زیبای پدر و مادر خود گفت؛ چراکه به گفته علی کمتر پدری است که تمام دارایی خود را به خاطر فرزندان بفروشد.

  عشق نافرجام پیرمرد روستایی سوژه «ماه عسل» شد + فیلم و تصاویر

  در پایان برنامه همسر عمو سبحان برای چندمین بار خداوند را شکر کرد و عمو سبحان از همه خواست که با هم صادق باشند.

  اینگونه بود که پنجمین قسمت از «ماه عسل» در رمضان ۹۵ به پایان رسید.

  ماهتون عسل.

  برچسب ها :

  نظرات