آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  چگونه در تلگرام دانلود کنیم و کمتر هزینه بپردازیم؟

  با در نظر گرفتن چند نکته ساده در تلگرام، می توانید محتوای مورد نظرتان را با کمترین هرینه دانلود کنید.

  آوای شمال/ اگر می خواهید با پرداخت هزینه کمتر، نه تنها در تلگرام، بلکه در همه صفحات مجازی مطالب و محتوای مورد نظر خود را دانلود کنید، از شبکه ها و وب سایت های داخلی استفاده کنید. با توسعه پهنای باند داخلی و پیشرفت های موجود در این حوزه، هزینه اتصال به صفحات داخلی و دانلود محتوا از وب سایت های داخل کشور برای کاربران ارزان تر تمام می شود.

   

  در صورتی که در کانال ها و گروه های تلگرامی به جای قرار دادن مستقیم فیلم شما را به سایتی داخلی ارجاع دهند، هزینه ها برای شما به صرفه تر تمام می شود، چرای که برای تماشای فیلم به سرور های تلگرام متصل نشده بلکه از پهنای باند داخلی استفاده می کنید.
  جهرمی، رئیس هیئت مدیره زیرساخت در این باره اذعان کرد: ” امروز دیگر قیمت سرویس داخلی مثل سرویس صدا و سیما هر گیگ ۳۶۰۰ تومان محاسبه نمی شود و می تواند با قیمت های امروز به قیمت ۲۵۰۰ تومان برسد و امروز سرویس دهندگان ما می توانند بین سرویس داخلی و خارجی تمایز قائل شوند.”
  جهرمی افزود : یکی از مهمترین برنامه ها، ترویج سرویس های داخلی به جای خارجی در ایران و ترویج سرویس های ایرانی در دنیا است.
  وى گفت: شرکت زیرساخت نیز از بخشى از درآمد خود را که بیش از یازده میلیارد تومان در ماه است تخفیف داده است تا کاربر نهایی هزینه کمترى پرداخت کند.
  جهرمی در ادامه افزود: با راه اندازی ixp تمایز بین شبکه‌ی ملی اطلاعات و شبکه‌ی اینترنت نمایان می‌شود.
  مدیرعامل شرکت زیرساخت گفت: امروز به نمایندگی از همه فعالان حوزه، سه شرکت رایتل، شاتل و آسیاتک با تلوبیون و آپارت تفاهم کاهش قیمت می‌دهند. بر این اساس تعرفه تبادل ترافیک داخلی برای کاربران نهایی از ۳۶۰۰ تومان به ۱۸۰۰ تومان خواهد رسید. بدین ترتیب و بر این اساس هر فردی که می‌خواهد ویدیو در تلگرام و دیگر پیام‌رسان‌ها بگذارد، می‌تواند از آپارات با قیمت کمتر استفاده کند.

  برچسب ها :

  نظرات