آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 55217
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  نمایندگان مجلس کشور را در مسیر قانونی هدایت کنند/ پرهیز از مصالح زودگذر در تصمیمات

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به وظایف مهم نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان با پرهیز از مصلحت‌های زودگذر، کشور را به مسیر قانونی هدایت کنند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محمودآباد اظهار کرد: مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، گوشه‌ای از ابعاد مختلف شخصیت ایشان را تشریح کرد و اگر بیدارباش مداوم مقام معظم رهبری در حوزه اصول و میراث به‌جا‌مانده از امام راحل نبود انقلاب اسلامی نمی‎توانست با این طراوت و صلابت مسیر خود را ادامه دهد.

  وی به دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبر انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: معظم‌له در این دیدار مشکلات کشور و راه برون‌رفت از این مشکلات را هم در سیاست داخلی، سیاست منطقه‌ای و بین‌المللی، موضوع اقتصاد و فرهنگ به‌خوبی تشریح کردند.

  امام جمعه محمودآباد تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانات رهبر انقلاب اسلامی را برای رفع مشکلات کشور نصب‌العین قرار داده تا نسبت به رفع مشکلات کشور اقدام شود.

  این مسئول اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پرهیز از مصلحت‌های زودگذر و ورود‌های کم‌بازده در مسائل منطقه‌ای به مبانی ملی پرداخته و با اعمال دقیق وظیفه نظارتی، کشور را در مسیر صحیح و قانونی آن هدایت کنند.

  موسوی گفت: مبارزه مردم فلسطین سد فولادین رژیم صهیونیستی را شکست، این اقدام دژهای فولادین رژیم صهیونیستی را به صورت جدی به چالش کشید.

  وی خاطرنشان کرد: این اقدام رزمنده فلسطینی سبب ایجاد کابوس وحشت و سراسیمگی در اردوگاه رژیم صهیونسیتی شد و انتفاضه را وارد فاز جدیدی کرد.

  امام جمعه محمودآباد بیان کرد: این عملیات در زمانی رخ داده که بیشتر کشورهای عربی مرعوب آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و تنها حامی فلسطین اراده مبارزین فلسطینی و حامیان واقعی آنها بوده و مسلمانان جهان و انقلابیون و جنبش‌های انقلابی باید بدانند تنها راه دفاع از عزت مسلمانان و مظلومین فلسطینی اقدامات انقلابی و جهادی بوده و رژیم غاصب جز با زبان گلوله و سرب داغ چیز دیگری را نمی‌فهمد.

  این مسؤول با اعلام اینکه آنها از جنازه شهدای انتفاضه هم می‌ترسند و آن را گروگان می‌گیرند، افزود: جنازه‌های رزمندگان فلسطینی با تعهد در اختیار ملت فلسطین قرار می‎گیرد و این نشان از زوال و نابودی رژیم غاصب اسرائیل است.

  موسوی در پایان درباره حفظ محیط‌ زیست گفت: در دنیای کنونی با وجود آلاینده‌های تهدیدکننده زندگی و محیط‌زیست بشری، بیش از هر زمانی سلامتی محیط‌زیست و توجه به ابعاد گوناگون ضروری است.

   

  مرجع: فارس


  نظرات