آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5507
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  رفع دغدغه‌های فرهنگی شهرستان محمودآباد با استفاده از تمام ظرفیت‌ها

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داوود موسوی در هشتمین گردهمایی روسا و معاونان ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در این شهرستان، انقلاب اسلامی ایران را بزرگ‌ترین زلزله اواخر قرن بیستم در خاورمیانه دانست و افزود: انقلاب اسلامی تنها صدایی بود که جهان استکبار و غرب را به چالش کشاند. وی تصریح کرد: به گفته […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داوود موسوی در هشتمین گردهمایی روسا و معاونان ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در این شهرستان، انقلاب اسلامی ایران را بزرگ‌ترین زلزله اواخر قرن بیستم در خاورمیانه دانست و افزود: انقلاب اسلامی تنها صدایی بود که جهان استکبار و غرب را به چالش کشاند.

  وی تصریح کرد: به گفته سردمداران کفر و صهیونیست اگر این انقلاب کنترل نشود، پس‌لرزه‌های آن دنیا را تکان می دهد و امروز شاهد هستیم که فرهنگ اسلامی ایرانی در همه‌ جای دنیا تبدیل به موج اسلام‌خواهی شده است.

  امام جمعه محمودآباد با بیان اینکه در آستانه ماه عزت و سربلندی ایران قرار داریم، افزود: به برکت تبلیغ روحانیون و چهره‌های فرهنگی، اثرگذار و نخبگان کشور در حوزه و دانشگاه انقلاب بی‌بدیلی در دنیا رقم خورده است که تئورسین‌های دنیا را مات و مبهوت کرده است.

  موسوی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به برکت همراهی علما در کنار بنیانگذار نظام دانست و گفت: موج اسلام‌خواهی در اروپا سبب شد تا جهان غرب و صهیونیست کودک‌کش دست به دسیسه‌هایی همچون توهین به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشان اسلام (ص) زده است اما به فضل الهی این توطئه‌ها به خودشان برمی‌گردد.

  وی تبدیل‌ شدن کلیسا‌ها به مساجد را یکی از دلایل این توهین‌ها عنوان کرد و افزود: سناریو مذکور به دلیل اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی دشمنان است.

  موسوی به دغدغه‌های فرهنگی مدنظر مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: تمام توان و ظرفیت شهرستان در مسیر رفع دغدغه‌های فرهنگی و تبلیغاتی به‌کار گرفته می‌شود.

  خطیب جمعه محمودآباد انتصاب نخستین فرماندار بومی پس از پیروزی انقلاب را فرصتی مغتنم برای این شهرستان قلمداد کرد و گفت: با تدبیر مناسب فرماندار و دیگر مدیران دلسوز نظام، آینده درخشانی در انتظار محمودآباد است.

  برچسب ها :

  نظرات