آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5505
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  هجوم فرهنگ‌های کنترل نشده به ‌شهرهای ساحلی مازندران

  آوای شمال/ سیف‌الله فرزانه در هشتمین گردهمایی روسا و معاونان ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در این شهرستان با اشاره به ‌هجوم فرهنگ‌های کنترل نشده به ‌شهرهای ساحلی مازندران ‌اظهار کرد: باید در موضوعات فرهنگی علما و روحانیون ورود جدی داشته باشند. فرماندار محمودآباد تصریح کرد: در مازندران چند نوع جمعیت کنترل نشده […]

  آوای شمال/ سیف‌الله فرزانه در هشتمین گردهمایی روسا و معاونان ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران در این شهرستان با اشاره به ‌هجوم فرهنگ‌های کنترل نشده به ‌شهرهای ساحلی مازندران ‌اظهار کرد: باید در موضوعات فرهنگی علما و روحانیون ورود جدی داشته باشند.

  فرماندار محمودآباد تصریح کرد: در مازندران چند نوع جمعیت کنترل نشده داریم از جمله گردشگران، دانشجویان و خوش‌نشین‌ها هستند که در کنار فرصت به تهدیدهای اجتماعی و فرهنگی نیز تبدیل شده‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: جمعیت دانشجویی در شهرستان محمودآباد حدود ۱۵ هزار نفر است که فرهنگ‌های مختلف را از سراسر کشور به همراه دارد و باید تحت کنترل شهرستان قرار گیرد تا از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود.

  فرزانه با اشاره به اینکه جمعیت خوش‌نشین زمین‌های کشاورزی شهرستان را نابود کرده است‌، افزود: این جمعیت فرهنگ نا‌آشنا و کنترل نشده را به استان و شهرستان تحمیل کرده است.

  مقام عالی دولت در شهرستان محمودآباد مبنای عملکرد فرهنگی شهرستان را دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب عنوان و خاطرنشان کرد: مسائل فرهنگی با محوریت امام جمعه شهرستان به خوبی دنبال می‌شود و کارهای خوبی در این راستا صورت‌ گرفته است اما با توجه به ناهنجاری‌های اجتماعی هنوز کافی نیست.

  وی یادآور شد: اجرای طرح‌های ساماندهی دریا هزینه‌های اقتصادی زیادی را به ما تحمیل می‌کند و به همین سبب از مباحث فرهنگی غافل شدیم.

  فرماندار محمودآباد در پایان گفت: امیدواریم با همت تمامی دستگاه‌های فرهنگی، شهرستانی تمام عیار در مباحث فرهنگی داشته باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات