آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5499
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اغفال دختران و پسران روستایی توسط ۳ پاکستانی

  آوای شمال/ روزهای پایانی آبان امسال دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهر ارزوئیه از مرد رمالی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: مدتی بود به دلایل پیش پا افتاده هر فردی که به خواستگاری ام می آمد، مراسم به هم می خورد و همین موضوع باعث شد دچار مشکلات روحی شوم. به […]

  آوای شمال/ روزهای پایانی آبان امسال دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهر ارزوئیه از مرد رمالی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: مدتی بود به دلایل پیش پا افتاده هر فردی که به خواستگاری ام می آمد، مراسم به هم می خورد و همین موضوع باعث شد دچار مشکلات روحی شوم. به پیشنهاد یکی از دوستانم به ملاقات یک تبعه پاکستان رفتم که در زمینه رمالی و نوشتن نسخه های خوشبختی فعالیت داشت. او پس از ملاقات با من و پی بردن به مشکلم ادعا کرد اگر نسخه های خوشبختی او را مو به مو انجام دهم، طلسم زندگی ام می شکند و ازدواج می کنم.

  وی ادامه داد: چند بار به ملاقات مرد رمال رفتم و او هر بار با دریافت مبالغی از من نسخه ها را برایم می نوشت و طبق آن عمل می کردم، اما وضع زندگی ام بدتر شد تا این که تصمیم گرفتم به او اعتراض کرده و پول هایم را پس بگیرم، اما وقتی به آنجا رفتم، متوجه شدم که مرد رمال خانه اش را تغییر داده است. با تشکیل پرونده قضایی و چهره نگاری رایانه ای از مرد رمال، جستجو برای دستگیری او آغاز شد تا این که دختران و پسران جوان روستایی دیگری هم با حضور در پلیس آگاهی و ارائه شکایت هایی عنوان کردند در دام مردان رمال گرفتار شده و مورد کلاهبرداری های میلیونی قرار گرفته اند.

  تحقیقات پلیس نشان می داد، متهمان سه مرد میانسال هستند. در ادامه جستجو های پلیسی متهمان فراری شناسایی و دستگیر شدند که معلوم شد آنها تبعه پاکستان هستند و با فریب دختران دم بخت و پسران جوان به کلاهبرداری از آنها دست زده اند. با اعتراف متهمان به کلاهبرداری های سریالی، آنها روانه زندان شدند و پرونده آنها با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد. این سه مرد پاکستانی چند روز پیش در حوزه قضایی شهر ارزوئیه محاکمه شده و از سوی عنایت الله دهقانی، رییس حوزه قضایی این شهر هر کدام از متهمان به تحمل یک سال حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.

  برچسب ها :

  نظرات